Civic FC5 Sizce suç kimde

Bugün aracımı park ettiğim yerden çıkaracağım sırada arkamdan çekici aracı geçti ve ardından ben geri manevra yaptım tam o an geri vitese taktı ve ne kadar kornada çalsam duramayıp vurdu tutanak tutuldu sonuç sizce ne olur kim suçlu tutanaktaki çekiciyi kullananın beyanını atıyorum IMG_3983.JPGIMG_3966.JPGIMG_3962.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Geçmiş olsun. Bilirkişi raporu ne der bilemeyiz ama yarı yarıya verebilir. Bu durumlarda kaza neysede karşı taraf problemli ise asıl o mide bulandırıyor. Sizin durumu tutanağa iyi aktarmanız önemli ve birde varsa çevrede kamera kaydı çok işinize yarar. Araçlarımızda yol kamerası işte tam bu durumlarda işe yarıyor. Benze bir kazada ben yaşadım akabinde ertesi hafta yol kamerası taktım. Tekrar geçmiş olsun bununla gelsin bununla geçsin.
Bugün aracımı park ettiğim yerden çıkaracağım sırada arkamdan çekici aracı geçti ve ardından ben geri manevra yaptım tam o an geri vitese taktı ve ne kadar kornada çalsam duramayıp vurdu tutanak tutuldu sonuç sizce ne olur kim suçlu tutanaktaki çekiciyi kullananın beyanını atıyorum Ekli dosyayı görüntüle 264865Ekli dosyayı görüntüle 264863Ekli dosyayı görüntüle 264864

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun, %50 %50 verilir diye düşünüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok geçmiş olsun hocam, arkadaşında dediği gibi " fifty-fifty " verirler diye tahmin ediyorum. Çekici kendisini nasıl kurtaracağını iyi biliyormuş. Can sıkıcı bir durum, ama Allah daha beterinden saklasın.

Aracınız
Civic FD6 2012
Bugün aracımı park ettiğim yerden çıkaracağım sırada arkamdan çekici aracı geçti ve ardından ben geri manevra yaptım tam o an geri vitese taktı ve ne kadar kornada çalsam duramayıp vurdu tutanak tutuldu sonuç sizce ne olur kim suçlu tutanaktaki çekiciyi kullananın beyanını atıyorum Ekli dosyayı görüntüle 264865Ekli dosyayı görüntüle 264863Ekli dosyayı görüntüle 264864

Geçmiş Olsun

Geri