Slm 2021 elegance android auto

Merhaba ben aracı yeni aldım android oto kullanımını beceremedim navigasyon ve rehber var başka bir uygulama göstermiyor açan nasıl yapıyoruz.simdieen tesekkurler

Mi 9T cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
telefonunuza kurdunuz mu? kurmadıysanız google dan android auto apk yazıp aratın ve kurun sonra data transferi destekleyen bir usb kabloyla ön paneldeki usb den bağlayınca oluyor..

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Benim çalısıyordu fakat son günlerde görmemeye başladı neden olabilir acaba

Aracınız
Civic FC5 2021
Sanırım Mi 9T kullanıyorsunuz. Öncelikle telefonunuzun orijinal şarj kablosu ile deneme yapınız. Herhangi bir şey yüklemenize gerek kalmayacak diye düşünüyorum.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Sanırım Mi 9T kullanıyorsunuz. Öncelikle telefonunuzun orijinal şarj kablosu ile deneme yapınız. Herhangi bir şey yüklemenize gerek kalmayacak diye düşünüyorum.
Samsung S20 kullanıyorum ilk başlarda sorunsuz çalışıyordu sonradan çalışmamaya başladı.

Aracınız
Civic FC5 2021
Ne gibi sıkıntı yaşıyorsun başta şunu söyleyeyim indirdiğin tüm uygulamalar bir apk. olsun ikinci usb hata ayıklama etkin bilinmeyen kaynaklar etkin ve bazı izinler gerekiyor onları vermen gerekiyor.

Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba ben aracı yeni aldım android oto kullanımını beceremedim navigasyon ve rehber var başka bir uygulama göstermiyor açan nasıl yapıyoruz.simdieen tesekkurler

Mi 9T cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
en başta telefonu bir tanıtacaksın bluhtedve wi-fi açık olacak telefonda Bluetooht ve wi-fi açık olacak telefon ve araç arası wi-fi bağalntı kurmayı öğreneceksin. kurcaladıkça öğrenrsin

bu videroyu izlersen birazcık seni aydınlatabilir.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Ne gibi sıkıntı yaşıyorsun başta şunu söyleyeyim indirdiğin tüm uygulamalar bir apk. olsun ikinci usb hata ayıklama etkin bilinmeyen kaynaklar etkin ve bazı izinler gerekiyor onları vermen gerekiyor.
Buldum hocam daha önce aracın ekranından benim telefonun android auto sunu kapatmışım :) Kurcalarken buldum sorun yok şimdilik

Geri