Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam siz zaten kullanıcısınız, aracı satma niyetiniz yoksa aracınızı sürüp keyfinize bakın, fiyat zamanla muadillerine göre dengesini bulur :)

şaka yapıyorum zaten kardeşim, ben biniciyim, al-sattan anlamam. kendimce En büyük ticaretim, makyajsız 2019 'u satıp makyajlı 2020 ye geçmek oldu :)) Keyifle binmek nasip olur inş.

Aracınız
Civic FC5 2016
Şu an elindeki ikinci el arabanın fiyatını düşürüp öldürme malını. Değerini bil. Unutma sıfır artınca senin arabanın piyasası da artacak. İstediğin kadar düşür, müşteri şuan almıyor.220 yapsan 200 u bekliyor 200 yapsan 160 i bekliyor. Sabret elindeki araçla idare et ,piyasa otursun !!!!!!

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Piyasa durgun bunun bir nedeni de civicin yeni kasaya gecmesi alıcılar bu yüzden almıyor yenı kasayı beklıyor bayılerde aracların bir an önce elınden cıkarmak istiyor bir neden ise millet Civic aldı depoladı şimdi piyasa şişti bu sebeple fiyatlar düştü birde dolar düştü onunda etkısı var tabi neyse Civic alan kardeşlerim zarar etmeyiz inş

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Geçen yıl Kasım Aralık ayında araç fiyatı yaz döneminin çok üstündeydi ve o dönemden bu yıl kasım ayına kadar sürekli artarak devam etti.Evet fiyatlar net şekilde düştü,bu inkar edilemez,305 bin liraya Eco exe aldı arkadaşımız ,az önce 258 bin lira fiyat aldım Eco exe için...Honda, müşterisini rezil etmiştir bu net,1 ay içerisinde aynı aracı sattığı fiyatın 50 bin lira altına satıyor...Yeni yıl konusu ise; su götürmez zamla gelecektir.
Temmuz dönemi aracım 230 bin liraya satılıyordu,2015 c 180 style,50.000 km de , hatasız,250 bine almadım, şartlar müsade etmedi.Şuan aynı aracı almak için aracımın üstüne bırakın 20 bini,100 bin versem yine alamam...İkinci elde zarar ettirmeyen , kazandıran Civic son 12 aydır fena halde tökezlemiştir... Mukayeseyi Türk lirası üzerinden yapmıyorum onu belirteyim,muadil fiyatta neler alabiliyordum ve şuan muadilleri hangi noktada ona bakıyorum... Yeni yıl zammı Civic'i yukarı çekse de diğerleri de boş durmayacaktır.Ha şuan araç alacak arkadaşlar hiç durmasın bir tane Civic alsın,bu fiyata bu donanımda c segment araç yok,burdan alan kazanır...
fiyatı hangi bayiden aldınız acaba?

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar herkese forumda yeniyim .O yüzden hatalarımı maruz görün lütfen. Fiyatların düşmesiyle corolla dream almaktan vazgeçip civic almaya karar verdim. sizce 1,6 eco elegance mı almalıyım 1,5 elegance turbo mu? Arada 5000 tl fark var. Pişmanlık yaşamak istemiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar herkese forumda yeniyim .O yüzden hatalarımı maruz görün lütfen. Fiyatların düşmesiyle corolla dream almaktan vazgeçip civic almaya karar verdim. sizce 1,6 eco elegance mı almalıyım 1,5 elegance turbo mu? Arada 5000 tl fark var. Pişmanlık yaşamak istemiyorum.
bu biraz düşüncene yardımcı olur

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet 2019 un sonu 2020 başında araç bulunmadığı için bayi ne dese tamam diyorduk. Bu yüzden çoğu kişi liste fiyatının çok üzerinde aldı aracı.
Normalde markalar araç fiyatlarını hiçbir zaman geriye çekmezler bir önceki fiyattan alan kişiyi üzmemek adına.
Ancak bu son yapılan fiyat değişimleri ile Honda çoğu kişinin ahını aldı.
Geçen yıl Kasım Aralık ayında araç fiyatı yaz döneminin çok üstündeydi ve o dönemden bu yıl kasım ayına kadar sürekli artarak devam etti.Evet fiyatlar net şekilde düştü,bu inkar edilemez,305 bin liraya Eco exe aldı arkadaşımız ,az önce 258 bin lira fiyat aldım Eco exe için...Honda, müşterisini rezil etmiştir bu net,1 ay içerisinde aynı aracı sattığı fiyatın 50 bin lira altına satıyor...Yeni yıl konusu ise; su götürmez zamla gelecektir.
Temmuz dönemi aracım 230 bin liraya satılıyordu,2015 c 180 style,50.000 km de , hatasız,250 bine almadım, şartlar müsade etmedi.Şuan aynı aracı almak için aracımın üstüne bırakın 20 bini,100 bin versem yine alamam...İkinci elde zarar ettirmeyen , kazandıran Civic son 12 aydır fena halde tökezlemiştir... Mukayeseyi Türk lirası üzerinden yapmıyorum onu belirteyim,muadil fiyatta neler alabiliyordum ve şuan muadilleri hangi noktada ona bakıyorum... Yeni yıl zammı Civic'i yukarı çekse de diğerleri de boş durmayacaktır.Ha şuan araç alacak arkadaşlar hiç durmasın bir tane Civic alsın,bu fiyata bu donanımda c segment araç yok,burdan alan kazanır...

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic aracım yok
Aynen Honda çok kişinin ahını aldı. Bugün bir esnafın markete girdim başka müşteri 10 paket sıgara istedi , müşteri hiç bir yerde sıgara bulamadım zam gelecek sanırım sen veriyorsun toplu olarak iyi bari dedi. Market sahibide elimde olduğu sürece veririm biz dükkanımıza satılsın diye mal alıyoruz . Dediği an içimden Keşke herkeş sizin gibi olsa dedim :)

Güzel esnafmış.
Aynen Honda çok kişinin ahını aldı. Bugün bir esnafın markete girdim başka müşteri 10 paket sıgara istedi , müşteri hiç bir yerde sıgara bulamadım zam gelecek sanırım sen veriyorsun toplu olarak iyi bari dedi. Market sahibide elimde olduğu sürece veririm biz dükkanımıza satılsın diye mal alıyoruz . Dediği an içimden Keşke herkeş sizin gibi olsa dedim :)

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaslar ben elinizdekinin kiymetini bilin diye bir cok kez yazdim. Almayin satmayin uzun bir sure daha biz musteriyiz guc bende eger ben almazsam ondan araba onu isten kovabilirim kapatir gider dukkani. Yatirim yapin bosverin Emlakmis Arabaymis.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri