Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Aracınız
honda türkiye izmirdeki görüntüler ile ilgili resmi açıklama yayınlamış.
https://www.log.com.tr/honda-turkiyeden-stokculuk-iddialari-hakkinda-resmi-aciklama/

Kiralama sirketleri Diesel motorlu versiyonlari seciyor. Tuborg ve TikTak bunlardan biri.
Bakiniz sari sitede 265 bine yeni Honda City ler satista.

Arabaniz varsa ona iyi bakin. Almayin, tuketmeyin.
Pandemi ile birlikte cok simardi bu araba saticilari..

En iyi denetmen bu konularda halktir, meyvali sodadan tutun catidan akan suyun vergisi var bu ulkede..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Demek ki yurt dışına gitmiyor ise stokçuluk iddiası daha ağır basıyor açıklamadan şu çıkıyor ben bunu kılıfına uydurdum kimse ceza yazamaz ayrıca bu durumu ortaya çıkaran kişi ve kişilere hukuku bütün haklarımı kullanacağım

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Resmen tiksindim honda markasından. Ekim ayında aracımı satışa çıkaracağım.

c3856d5e920bc1cee3bb32879bc9892a.jpg

Aracınız
Civic FC5 2019
Resmen tiksindim honda markasından. Ekim ayında aracımı satışa çıkaracağım.

c3856d5e920bc1cee3bb32879bc9892a.jpg
Bende benzeri dusuncedeyim, 40 bin bakımından sonra memnuniyet anketi için aradıklarında en yakın zamanda hondayi satıp bir daha da yaklaşmak istemiyorum dedim. İki yağ iki filtre 3000 olur mu diyince elli tane şey söyledi. Dedim uzatma boşuna ve milleti de keriz yerine koymayı bırakın artık. Eli mahkum zaten ne yaparsak yapalım gelecek mantığıyla iş yapılmaz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Otomobil piyasası hakkında az biraz bilgisi olanlar bakım aralığı ve maliyetlerinden dolayı Civic'lerin filo aracı olmadığını az çok bilir düşüncesindeyim.
Bayilerde araç bulunmadığı ortamda bu kadar aracın bir kenarda "kiralanacak" açıklaması ile bekletmesinin işin sadece kılıfı olduğunu düşünüyorum.
Açıkçası Honda markasının Türkiye'deki yöneticileri bu hareketlerle markanın imajını ne derece zedelediğinin farkında değil, gerçekten yazık.
Sırf bu hareketlerinden dolayı artık Yeni kasa Civic almayı düşünmüyorum.
Nispeten pozitif olarak ise bu konu hakkında güzel kamuoyu oluştu ve Ticaret Bakanı bile durumla ilgili Twit atma ihtiyacı hissetti.

Aracınız
Civic FC5 2020
Otomobil piyasası hakkında az biraz bilgisi olanlar bakım aralığı ve maliyetlerinden dolayı Civic'lerin filo aracı olmadığını az çok bilir düşüncesindeyim.
Bayilerde araç bulunmadığı ortamda bu kadar aracın bir kenarda "kiralanacak" açıklaması ile bekletmesinin işin sadece kılıfı olduğunu düşünüyorum.
Açıkçası Honda markasının Türkiye'deki yöneticileri bu hareketlerle markanın imajını ne derece zedelediğinin farkında değil, gerçekten yazık.
Sırf bu hareketlerinden dolayı artık Yeni kasa Civic almayı düşünmüyorum.
Nispeten pozitif olarak ise bu konu hakkında güzel kamuoyu oluştu ve Ticaret Bakanı bile durumla ilgili Twit atma ihtiyacı hissetti.
Sizinle aynı düşünüyorum ama bakanında ağzımıza sadece bal çalmak için Tweet attığı düşüncesindeyim bir netice çıkmayacak bence

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri