Civic FC5 SOL ÖNDEN GELEN SES

Bende pazartesi gününe Honda Terakkiden randevu aldım aracı bırakıcam bakalım sonuç ne olcak bende amortisör veya kule sisteminden şüpheleniyorum yağlayınca geçecek tarzda bişeydir sanırım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
merhaba. eski aracımda buna benzer bir ses vardı. kasisden geçerken ön takımlar esnediğinde gacırdama şeklindeydi. ön burçlar değişmişti. parça olarak ucuz ama işçiliği çok fazlaydı. parçadan ziyaden işçilik için ödeme yapmıştım.

merhaba. eski aracımda buna benzer bir ses vardı. kasisden geçerken ön takımlar esnediğinde gacırdama şeklindeydi. ön burçlar değişmişti. parça olarak ucuz ama işçiliği çok fazlaydı. parçadan ziyaden işçilik için ödeme yapmıştım.

Zaten ilk sebebi ya burçlar ya da amartisör fakat işçiliği çok fazla ciddi rakamlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FC5 2020
Bende bugün servis deki randevuma gittim 1-1,5 aydır arka sol amörtisör veya teker oralardan her kasis ve çukur da cik cik ses geliyordu serviste yapılan işlem olarak AMÖRTİSÖR KÖRÜKLERİN ALT KISMININ YAĞININ KURU OLMASI YÜZÜNDEN SES GELDİĞİNİ VE YAĞLAMA yaparak çözgüdklerini belirttiler ANADOLU YAKASI DAMLA Bayii arkadaşlar

Hürmetler

Geri