sol yan sinyal lambası sabitleme

Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba araca park halinde önden dokunmuşlar komşu söyledi baktım hiçbişey yoktu sonra arabayı sürünce sol yan sinyal lambası yerinden çıkmıştı demekki yerine oturttu gitti adam fark edilmesin diye. lambanın plastik tırnağı kırılmış serviste pahalımıdır bu lamba ya da bişeyle yapıştırsam sıkıntı olurmu sizce

İnternette adeti 80 100 TL Arası bişe servisden alma çok çekiyorlar fiyat olarak herşeye

Kafama takmam dersen bendeki de kırık tırnağı arkasına nokta kadar dayson sürdüm tuttu dayson un az olması da iyi çekince hemen gelir bişe olunca
merhaba araca park halinde önden dokunmuşlar komşu söyledi baktım hiçbişey yoktu sonra arabayı sürünce sol yan sinyal lambası yerinden çıkmıştı demekki yerine oturttu gitti adam fark edilmesin diye. lambanın plastik tırnağı kırılmış serviste pahalımıdır bu lamba ya da bişeyle yapıştırsam sıkıntı olurmu sizce

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

EK7

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar. Benim sol camurluk sinyalimde hic bir mudehale olmadan tirnagi kirilmis. Bayramda uzun yolda mola da farkettim. Geçen de bakım için servise gittiğimde soyledim garantilik bir şey yok dendi. 350 tl’ymiş fiyatı. Şu anda kağıt bantla duruyor. İnternetten alacağım muhtemelen. Sizinkinin müdehaleyle kırıldığı sabit mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar. Benim sol camurluk sinyalimde hic bir mudehale olmadan tirnagi kirilmis. Bayramda uzun yolda mola da farkettim. Geçen de bakım için servise gittiğimde soyledim garantilik bir şey yok dendi. 350 tl’ymiş fiyatı. Şu anda kağıt bantla duruyor. İnternetten alacağım muhtemelen. Sizinkinin müdehaleyle kırıldığı sabit mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
bana komşular dedi arabaya birisi vurdu diye ondan sonra oldu. yani ben ona bağlıyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Benzer problem geçtiğimiz hafta başıma geldi, kırılan tırnağı davlumbazın alt kısmından buldum yapıştırıp yerine tekrar takacağım, davlumbaz vidalarını söküp tampon altına bakar iseniz kırılan parçayı bulma ihtimalini olur.

WhatsApp Image 2021-08-17 at 18.25.35.jpeg

Geri