Civic FC5 Sompo Sigorta Mağduriyeti

Aracınız
Civic FC5 2018
Şöyleki arkadaşlar aracımın ön camına taş geldi. Şuan Van’da ikamet ettiğim için Van honda servisine gittim orjinal cam için. Sompo’nun anlaşması olduğu bir servis.
Fakat Honda servisi Sompo’nun dijital dosya yöntemiyle çalıştığını ama kendilerinin bu yöntemle gönderim yapamadıklarını söyledi. Ekspertiz göndermeden yapamayız dedi.
Sompo’yu aradığımda ise hayır biz dijital çalışıyoruz kurumlara eğitim veriyoruz,eksper atamıyoruz diye kestirip attılar. Ben de mağdur halde arada kaldım. Yani neden bunlarla uğraşmak zorundayım onu da anlamadım.Uzatmak istemiyorum detaylarla ama nasıl bir yol izlemeliyim?
Servis, siz cepten yaptırın sigortadan parayı siz alabilirsiniz dedi bu şekilde riskli mi yani sigorta ödemeyebilir mi? Cam’da bu sıkıntı varsa daha büyük olaylarda sıkıntı daha da büyüyecekmiş anlaşılan.
Bu arada tabiki şikayetlerde bulunmaya başladım. Dönüş yok henüz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sorunu çözdük arkadaşlar. Mail, müşteri hizmetleri, şikayet var’a yazdım. Burdan da bilgi vermek istedim
Sompo ekspertiz atadı ve Honda orjinal cam ile işi çözdük.Cidd anlamda arada kalmıştım neyseki halloldu.
Ellerinde cam varmış bakalım aracı akşama alıcam.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sorunu çözdük arkadaşlar. Mail, müşteri hizmetleri, şikayet var’a yazdım. Burdan da bilgi vermek istedim
Sompo ekspertiz atadı ve Honda orjinal cam ile işi çözdük.Cidd anlamda arada kalmıştım neyseki halloldu.
Ellerinde cam varmış bakalım aracı akşama alıcam.

Geçmiş olsun. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz. Mutlu sonlar güzel oluyor. :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri