Sonunda bende LPG li oldum Prins VSI 2 taktım

hguclu

0
Aracınız
Evet sistem bilgisi önemli. Ama tahminim başlıkta geçen vsi2 sistemi olabilir. Silverline sistemi için 3-5 ay önce 3000 tl fiyat veriliyordu. Ecomax 1700, Technomax da 2200-2300 tl civarı diye biliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hguclu

0
Aracınız
Ayrıca fb7 için vsi2 ye gerek var mı bakmak lazım. Silverline 160 beygire kadar araçlarda gayet yeterli oluyor normalde. Fb7 için technomax ın yeterliliğini araştırmak fiyat performans adına iyi bir yol olacaktır.

Herkes brc diyorda değil kendi aracıma brc taktırdım diğer arabalarda da brc var çoğunlukla enjektörleri sesli diğer markalara göre hem fazla veriyorsun hem enjektörü sesli brc halk dilinde yayılmış efsane bence kendi aracımda brc var daha önce arkadaşıma atiker gold taktırdık ne enjektör sesi bile yok brc bana göre pişmanlıktır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Çıt çıt çıt çıt diye bir ses, sessiz bir ortamda aracınız lpg de çalışırken benzine geçin fark edersiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ben de brc taktirmak istiyorum arkadaslar..bu ses nasil bir ses ki?aracin icinden ya da disindan duyuluyor mu?brc ve prins fiyatlari ne kadar?kac taksit oluyor?bursada ikamet ediyorum..servise mi taktirmaliyim?

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

hguclu

0
Aracınız
ben de brc taktirmak istiyorum arkadaslar..bu ses nasil bir ses ki?aracin icinden ya da disindan duyuluyor mu?brc ve prins fiyatlari ne kadar?kac taksit oluyor?bursada ikamet ediyorum..servise mi taktirmaliyim?

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam brc den önce Prins i düşünmenizi tavsiye ederim. Hem ses, hem performans hem de kalite olarak daha başarılı olur. Yetkili ve tavsiye edilen bir bayiye gidip uygun kit ve fiyat bilgisi almanız daha sağlıklı olacaktır. Taksit olayını genelde yaparlar zaten.

Geri