Sosyal medya hakkinda

Merhaba. Uzun zamandir uyeyim ama yeniden ainca tekrar forumu Kullanmaya basladim. Facebook uzerinde bir adresimiz varmi. Buranin oldugunu dusundugum bir adrese girdim.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba. Uzun zamandir uyeyim ama yeniden ainca tekrar forumu Kullanmaya basladim. Facebook uzerinde bir adresimiz varmi. Buranin oldugunu dusundugum bir adrese girdim.
Merhaba, sosyal medya hesaplarımız aşağıdaki gibidir. Ancak forum haricinde sosyal medya hesaplarımıza ağırlık vermediğimiz için buradan faydalanmanız sizin yararınıza olacaktır.

gunesec

Özel Üye
Buranın sosyal medyadan daha aktif olmasına çok sevindim. Zira hiçbir sosyal medyada yokum. ?

Civictr üye olduğum ikinci forum.üye olmadığım ama ara sıra bilgi almak için baktığım forumların çoğunda lakayt bir hava var. Saygısızca üsluplar, dengesiz muhabbetler. Burası gayet hoş bir yer, herkes birbirine saygılı. Gün içinde sürekli bakarım.

İsmen ve cismen tanımasam da pek çok kişi tanıma fırsatı buluyor insan. En önemlisi de ortak zevkleri olanların bir şeyler paylaşması. Forum ahalisine selam olsun?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Buranın sosyal medyadan daha aktif olmasına çok sevindim. Zira hiçbir sosyal medyada yokum. ?

Civictr üye olduğum ikinci forum.üye olmadığım ama ara sıra bilgi almak için baktığım forumların çoğunda lakayt bir hava var. Saygısızca üsluplar, dengesiz muhabbetler. Burası gayet hoş bir yer, herkes birbirine saygılı. Gün içinde sürekli bakarım.

İsmen ve cismen tanımasam da pek çok kişi tanıma fırsatı buluyor insan. En önemlisi de ortak zevkleri olanların bir şeyler paylaşması. Forum ahalisine selam olsun?
+1 :)(y)

Aslinda konuyu acma nedenim direk sizin dediginiz gibi. Buranin sosyal medya uzantisi oldugunu zannettigim bir adrese girdim. Burasi ne kadar aktifse orasida aktifti ama is bir kac birsey danismaya gelince yeni uye oldugum icin sanirim surekli gecistiriliyordu. Sordugum seyler cevap almiyor ve hor gorulur bir hava vardi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Buranın sosyal medyadan daha aktif olmasına çok sevindim. Zira hiçbir sosyal medyada yokum.

İsmen ve cismen tanımasam da pek çok kişi tanıma fırsatı buluyor insan. En önemlisi de ortak zevkleri olanların bir şeyler paylaşması. Forum ahalisine selam olsun
kesinlikle bende öle bende sosyal medyaya takılmıyorum.

Civic tr ye tesekkur ederim kurandan yonetenden...

sosyal medya kullanmak zorunda değiliz sene 2020 olsada ...

Bu arada a sosyal da deılım .
Ama sevmiyorum abı ya sosyal medyayı insanların yedıklerını içtiklerini paylaşmaları bana oldukca basit geliyor yediğin içtiğin senin olsun. Sosyal medyanın Türk örf ve adetlerini bozduguna insanları kıskanclıga ve cekememezlık duygularının kabarmasına ve bunun sonucunda bozulmalarının sebebı olarak goruyorum.Bu tabıkı bnm yorumum saygı duyarım diğer insanlara .

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
+1
kesinlikle bende öle bende sosyal medyaya takılmıyorum.

Civic tr ye tesekkur ederim kurandan yonetenden...

sosyal medya kullanmak zorunda değiliz sene 2020 olsada ...

Bu arada a sosyal da deılım .
Ama sevmiyorum abı ya sosyal medyayı insanların yedıklerını içtiklerini paylaşmaları bana oldukca basit geliyor yediğin içtiğin senin olsun. Sosyal medyanın Türk örf ve adetlerini bozduguna insanları kıskanclıga ve cekememezlık duygularının kabarmasına ve bunun sonucunda bozulmalarının sebebı olarak goruyorum.Bu tabıkı bnm yorumum saygı duyarım diğer insanlara .

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geri