Sport Plus Seramik Koruma ve Kaput Filmi

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hayırlı olsun seramik koruma sağlıyor hakkını vererek yaptıysalar tabi. Yıkarken de uygun şampuan vs kullanmanızı tavsiye ederim seramik ömrü için .

Çok teşekkür ederim, internetten Sonax'ın cilalı şampuanını sipariş ettim, yıkamacıya giderken kendi şampuanım ve süngerimle gideceğim bundan sonra, öyle anlaştık :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracın seramik koruması ve kaput filmi yapıldı. İşçilik gayet güzel olmuş görünüyor. Birkaç güne kadar seramik korumanın daha da belli olacağını söylediler, bakalım göreceğiz. Genel olarak işçilikten memnun kaldığımı söylemeliyim. İnternetten de kırmızı şerit almıştım, onları da bugün teslim aldım ve hemen uyguladım.
Fotoğrafları paylaşıyorumEkli dosyayı görüntüle 249432Ekli dosyayı görüntüle 249433Ekli dosyayı görüntüle 249434Ekli dosyayı görüntüle 249435Ekli dosyayı görüntüle 249436Ekli dosyayı görüntüle 249437Ekli dosyayı görüntüle 249438

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
kaputun olduğu kısımda seramik kaplama uygulaması yapıldımı ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Seramik koruma tüpünü bitene kadar bütün arabaya yedirdiklerini söylediler. Tüp bitene kadar ön cam hariç bütün araca toplamda 3-4 kat uyguladıkları bilgisini verdiler.
anladım teşekkürler. Bana istanbulda honda bayisinin seramik kaplama yaptırdığı firma şöyle demişti; kaput kısmına seramik kaplama uygularsak , film yapamayız, film uygularsakta üzerine seramik kaplanmaz demişti. seramik kaplama kaygan bir malzeme,koruma filmi de yapışkan özelliği olduğu için sağlıklı olmaz demişlerdi o yüzden sordum. bende yarın yaptıracağım inşallah

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
anladım teşekkürler. Bana istanbulda honda bayisinin seramik kaplama yaptırdığı firma şöyle demişti; kaput kısmına seramik kaplama uygularsak , film yapamayız, film uygularsakta üzerine seramik kaplanmaz demişti. seramik kaplama kaygan bir malzeme,koruma filmi de yapışkan özelliği olduğu için sağlıklı olmaz demişlerdi o yüzden sordum. bende yarın yaptıracağım inşallah

Hayırlı olsun, umarım uygulamadan memnun kalırsınız. Ben arabanın parlaklığının henüz tadını çıkaramadım ne yazık ki çünkü o gördüğünüz fotoğrafları çektikten sonra yağmur-çamur-kar derken bir daha arabayı yıkatamadım. Şu an arabaya binerken midem bulanıyor kirden çamurdan, arabayı yıkatıp, ilk günkü haliyle göreceğim günü iple çekiyorum :)

Size ne kadar maliyet çıkarttılar bu arada? Hangi işlemler yapılacak?

Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı olsun, umarım uygulamadan memnun kalırsınız. Ben arabanın parlaklığının henüz tadını çıkaramadım ne yazık ki çünkü o gördüğünüz fotoğrafları çektikten sonra yağmur-çamur-kar derken bir daha arabayı yıkatamadım. Şu an arabaya binerken midem bulanıyor kirden çamurdan, arabayı yıkatıp, ilk günkü haliyle göreceğim günü iple çekiyorum :)

Size ne kadar maliyet çıkarttılar bu arada? Hangi işlemler yapılacak?
telefon ile görüştüm, cam filmi(ön cam hariç) 3m marka sanırım ve seramik kaplama 2000TL, kaput filmi 750 tl söyledi daha düşüğe inemiyoruz kaput filmi malzemesi pahalı olduğunu belirtti. işlem yaptıracağım yer Farmas Oto instagramda bolca uygulama fotoğrafları mevcut

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
telefon ile görüştüm, cam filmi(ön cam hariç) 3m marka sanırım ve seramik kaplama 2000TL, kaput filmi 750 tl söyledi daha düşüğe inemiyoruz kaput filmi malzemesi pahalı olduğunu belirtti. işlem yaptıracağım yer Farmas Oto instagramda bolca uygulama fotoğrafları mevcut

İyi fiyat. Hayırlı olsun, güle güle kullanın diyelim şimdiden...

Geri