Civic FD6 SRS airbag güncelleme sonrası

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba arkadaşlar 2010 model fd6 premium manuel sahibiyim. Biliyorsunuz Honda araçları geri çağırıp srs airbag güncelleme yaptı. 2018 yılında ben de Bursa İnallara aracımı götürüp gerekli işlemi yaptırdım. Ön sürücü ve yolcu airbag şişiricileri değişti. Değişen parçaları bana da gösterdiler. O zamandan bu yana, çok şükür bir sıkıntı sorun olmadı. Aracımı satmaya karar verdim. Bir arkadaş geldi. Direksiyon üstündeki kapağa baktı. "Bu kapak fazla aralık kalmış airbag şişmiş dedi." "Her civic böyle değil sizinki neden böyle diye sordu." Ben de aracın geri çağırma kapsamında işlem gördüğünü söyledim. Servis raporlarını da gösterdim. Sizlerde de böyle kapak aralık kalma sıkıntısı oldu mu, görüp fark ettiniz mi, herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı, benim düştüğüm konuma düşen oldu mu? Bu şekilde fd6 güncellemesini bizzat benim gibi yaptıran veya güncelleme görmüş araç kullanan var mı?IMG_20200302_134254.jpg

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aynısı eski FD6mda da oldu, hatta servise açıklığın nedenini sorduğumda kendilerininde bilmediğini ama yeni şişiricileri taktıkları bütün FD6larda bu durumun olduğunu ve bir anormallik bulunmadığını söylemişlerdi.

Geri