Stepne sorunu

V.7898

0
Aracınız
Arkadaslar 100 km/h hızla giderken yoldaki tasa vurdum ve lastik patladı ve simit stepneyi taktım 200 m 300 m gittikten sonra direksiyon ikaz lambası vsa lambası ve lastik basınç sensoru sürekli yanmaya başladı... simit stepneyi ilk defa kullandım bu ondan dolayı mı yoksa taştan mı kaynaklanıyor biraz süpede kaldim lastiği sabah yaptiracam başına gelen var mı acaba daha önce ?

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

V.7898

0
Aracınız
Lastik basıncını sistem ABS tekerlek sensöründen aldığı devir bilgisine göre hesaplıyor stepne farklı olsaydı tekerlek devirleri farklı olur ve sistem uyarı verirdi. Sizde böyle bir durum da yokmuş ilginç geldi bana.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Böyle bir uyarı çıkardı ama geçti normal lastiği takınca bir süre sonra... 20181201_175806.jpeg

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Sabah kalkdım lastiğim oturmuş yedek lastiği taktim merhaba ir müddet sonra lastik ikaz vsa ve direksiyon ışığı hepsi yandı lastiği tamir ettirip taktım ama ikaz ıslıklarının hepsi yanıyordu Ben bu siteye bir bakalım aynı sorunu yaşayan varmı diye bakıyordum arac kullandığım içşn vazgeçtim bir müddet sonra kenara ceketim kontağı kapayıp acınca bütün ısıkların söndüğünü gördüm oysa ben cok uğramıştım lastik basıncını resetlemek içşn ama olmuyor İngilizce birşeyler yazıyordu sorun kendiliğinden çözüldü. Şimdilik tabi tekrar yanarsa sanırım cihaza bağlanması gerekli

Geri