sticker hk

Aracınız
Civic FD6 2007
merhabalar yönetici ve forumdaki arkadaşlar belkide vardır bilmiyorum ama şöyle bir önerim olacaktı eğer sizlerde uygun görür iseniz. Ekte paylaşmış olduğumu sitenin logosunun bu halini sticker yapıp araçlarımızın camlarına veya herhangi bir alanına yaptırılacak şekilde sticker üretilse sizce nasıl olur. diğer araç markalarında görüyorum takip ettikleri veya birlik oldukları bu tarz forum sitelerinin logolarını veya isimlerini araçlarında paylaşıyorlar. Sadece bir öneri ben şahsen grafiker olarak kendim için yaptırıp aracıma yapıştırıcam sizlerde uygun görürseniz tabi

Ekli dosyalar

• indir.png
    indir.png
    43.2 KB · Görüntüleme: 55

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
merhabalar yönetici ve forumdaki arkadaşlar belkide vardır bilmiyorum ama şöyle bir önerim olacaktı eğer sizlerde uygun görür iseniz. Ekte paylaşmış olduğumu sitenin logosunun bu halini sticker yapıp araçlarımızın camlarına veya herhangi bir alanına yaptırılacak şekilde sticker üretilse sizce nasıl olur. diğer araç markalarında görüyorum takip ettikleri veya birlik oldukları bu tarz forum sitelerinin logolarını veya isimlerini araçlarında paylaşıyorlar. Sadece bir öneri ben şahsen grafiker olarak kendim için yaptırıp aracıma yapıştırıcam sizlerde uygun görürseniz tabi
Merhaba hocam 3 sene önce bastırıp dağıtmıştık. Şuan elimizde kalmadığı için durduruldu. Tekrar basmayıda gündemimize almadık. Fiyat, kargo ve kalite için emek sarfedilmesi gerekiyor. @NoFeaR hocamında fikrini alalım. İsteğe göre durum şekillenir.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar yok mu güncel bir sticker basımı dağıtımı? Konuyu hortlatayım biraz :)

gunesec

Özel Üye
Scenic 2 aracım varken, bir gün aracımın camına iliştirilmiş bir kartvizit bulmuştum.🙂 Scenicforum diye, sonra girip kaydolmuştum. Davetiye almış gibi oldu, güzel düşünmüş arkadaş🙃

mturker

Özel Üye
Bence bi yerle anlaşıp bu benim fikrim tabi 10-15-20-25 mini - Maxi seklinle ( örnek olsun diye bu rakamlar tabi fazlasida olabilir) hem destek hem reklam amaçlı sticker bastırıp kullanabiliriz .
Tabi hemen hemen 81 vilayetten katılım olduğu için foruma, kargosuda olacak bu işin...

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2021
"CivicTR.com - suggesso" gibi site logosuyla birlikte kullanıcı adı veya gerçek adımızı içerecek şekilde özel plakalık nasıl olur? CivicTR logosu güzel tasarlanmış, aracın küçük de olsa bir yerinde bulunması hoş bir detay olur. İlk etapta isteyen kullanıcı sayısı belirlendikten sonra bir yerle anlaşıp fiyat alır, isteyen de ücreti karşılığı satın alarak adresine göndertir. An itibariyle 2 adedi 90 lira civarına satılıyor.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bence bi yerle anlaşıp bu benim fikrim tabi 10-15-20-25 mini - Maxi seklinle ( örnek olsun diye bu rakamlar tabi fazlasida olabilir) hem destek hem reklam amaçlı sticker bastırıp kullanabiliriz .
Tabi hemen hemen 81 vilayetten katılım olduğu için foruma, kargosuda olacak bu işin...

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bencede en azından yolda aaa forumdaş deyip selamlaşırız güzel olur bence

Ad Soyad
AZİZ MURAT DİNÇER
Aracınız
Civic FC5 2021
Olabilir güzel bir tasarım, görünecek puntoda ve nick'in de yazılı olduğu stciker güzel olurdu. Araçta uygun görülebilecek 2-3 yere yapıştırılabilir (arka ve yanlar gibi)

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Admin arkadaşlardan destek bekliyoruz o halde diyelim

Geri