Sticker veya başka bir öneri

Ad Soyad
Osman Çağıldak
Aracınız
Civic FC5 2020
IMG_20240424_171436.jpgArkadaşlar merhabalar geçenlerde başıma böyle bir olay geldi. Arka kapının tam ortasına muhtemelen birisi taş attı .göçük vardı onu düzelttirdim kalan yeri de kendim rötüşladım ancak arabanın renginden dolayı (metalik gri) belli oluyor . Aslında kafaya takılacak birşey değil ama ben baya taktım . Burası için bir önerisi olan var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler.

Ad Soyad
onur sayar
Aracınız
Civic FD6 2011
Marşpiyel tarafında olsaydı dohc vtec sticketi yapıştırırdınızda kapı ortası olması kötü olmuş. Göçükçü güzel şekilde boyardı ama sizinki yapmamış, kendiniz ellemeseydiniz çelik rütüş yapan biryerde yaptırsaydınız keşke belli bile olmazdı.

Ad Soyad
Osman Çağıldak
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam çelik rötüş bile olsa gri renk arabaya yapmıyolar birkaç kişiye sordum belli olur dediler o yüzden düşünüyorum ne yapılsa içim rahatlar diye ama bulamadım daha

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ekli dosyayı görüntüle 272039Arkadaşlar merhabalar geçenlerde başıma böyle bir olay geldi. Arka kapının tam ortasına muhtemelen birisi taş attı .göçük vardı onu düzelttirdim kalan yeri de kendim rötüşladım ancak arabanın renginden dolayı (metalik gri) belli oluyor . Aslında kafaya takılacak birşey değil ama ben baya taktım . Burası için bir önerisi olan var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler.
Geçmiş olsun. En basit olacak sticker kurşun izi olabilir.
61atffXyqFL.jpg

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Ekli dosyayı görüntüle 272039Arkadaşlar merhabalar geçenlerde başıma böyle bir olay geldi. Arka kapının tam ortasına muhtemelen birisi taş attı .göçük vardı onu düzelttirdim kalan yeri de kendim rötüşladım ancak arabanın renginden dolayı (metalik gri) belli oluyor . Aslında kafaya takılacak birşey değil ama ben baya taktım . Burası için bir önerisi olan var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler.
Kafaya takılacak bir durum değil hocam. Aracınızın keyfini çıkarın.

Hakkıyla güzel çelik rotuj yapan yerler var.
Kat kat rotuj yapıp sulu zımpara ve pasta ile pürüzsüz bir zemin elde ediyorlar. Ardından seramik uyguluyorlar. YouTube ta bu tarz videolar size fikir verebilir.

Geri