Sunroof tuşu kırıldı

Aracınız
Civic FD6 2009
3 d yazıcı ile geçici bir şey yapabilirsiniz sanki ?
3D yazıcılarla ilgilenen birini bulursanız muhtemelen ona benzer bir parça çizebilirler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
3 d yazıcı ile geçici bir şey yapabilirsiniz sanki ?
3D yazıcılarla ilgilenen birini bulursanız muhtemelen ona benzer bir parça çizebilirler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Oda olur hocam çıkmacılara bakıyorum olmazsa düşüneceğim

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba başıma talihsiz bir olay geldi şanzıman bakımına gitmeden bir gün önce sunroof tuşu kırıldı.tuşa da sadece kapatmak için ileri komutu verdim kırıldı.servise durumu anlattım serviste sağolsun harici etjenden dolayı kırıldığını garanti kapsamına da girmediğini söyledi.saolsun honda türkiyede servisin arkasında durdu.bende bu gün tüketici hakem heyetine başvurdum.içim çok rahat çünkü tuşa abanmadım yumruk atmadım sadrce ileri ittim.şimdi hakem heyeti negatif sonuçlanırsa o parçayı nasıl tedarik edebilir yardımlar için çok teşekkürler.
3825d1be1e62a4a42807ed597a046066.jpg

Bir çözüm bulabildiniz mi çünkü aynı sorun bendede var

SM-J610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Civic FC5 2019
Size bir fatura vermis olmalilar. Burada paylaşabilirsiniz. Çünkü baska bayi belki kabul etmez garantiden değişimi. Bizde bu faturanin nosu ile daha önce baska bir servisin değiştirdiğini soyleriz. Bakarlar degisir. Benim basima 2016 da clio da basima geldi. Fren balatalari ötmeye başladı. 9bin deki araç. Bende neden olduğunu araştırdığımda asbest maddesinin kullanilmadigini organik bisiylerden yaptiklarini ve garanti kapsamında degistirildigini ogrendim. Sagolsun bisriside paylaşmış. Bende aldim gittim ekran görüntüsunu. İlk önce yok öyle sey olurmuymus. Biz diger servisleride goruyoruz aha da baktim yok oyle bir sey deyince elimdeki ekran görüntüsunu gosterdim. Bak dedim bu numarayi gir. Girdiler. Anaaaaa. Yaaaa anaaa dedim. Degistirin bakiyim. Dersime calisip gitmistim cunki. İnsallah anlatabilmisimdir. Baya uzun olmus.

.

Aracınız
Civic FC5 2018
Size bir fatura vermis olmalilar. Burada paylaşabilirsiniz. Çünkü baska bayi belki kabul etmez garantiden değişimi. Bizde bu faturanin nosu ile daha önce baska bir servisin değiştirdiğini soyleriz. Bakarlar degisir. Benim basima 2016 da clio da basima geldi. Fren balatalari ötmeye başladı. 9bin deki araç. Bende neden olduğunu araştırdığımda asbest maddesinin kullanilmadigini organik bisiylerden yaptiklarini ve garanti kapsamında degistirildigini ogrendim. Sagolsun bisriside paylaşmış. Bende aldim gittim ekran görüntüsunu. İlk önce yok öyle sey olurmuymus. Biz diger servisleride goruyoruz aha da baktim yok oyle bir sey deyince elimdeki ekran görüntüsunu gosterdim. Bak dedim bu numarayi gir. Girdiler. Anaaaaa. Yaaaa anaaa dedim. Degistirin bakiyim. Dersime calisip gitmistim cunki. İnsallah anlatabilmisimdir. Baya uzun olmus.

.
Hocam başından olayı anlatayım şanjıman yağı değişimi bir gün öncesi tuş benimsağ baş parmağım tarıfından kırıldı bakım için çorum meroto ya gittim bakım esnasında anlattım müdüre çıktım o esnada bakım bitmeden fabrikayı dahi aradım ama ret açıklama ise dış etkenler tarafından kırıldığı cevabı alarak bakım bitimine çıktım servisten ilk işim güzel bir dilekçe ile resimlerde dahil olmak üzere tüketici hakem heyetine başvurdum. Hondadan kim ararsa şikayet ettim baş parmak oldu dış etken dedim traji komik. Neyse grçen hafta aradılar garanti kapsamında değişim sağladılar. Bu arada değişim evrağı torpidoda kaldı. En yakın zamanda paylaşırım. Kimsenin garantiden mağdur olmaması dileklerimle.

Geri