Sunroof

Aracınız
Civic FC5 2019
zor bir soru.. bunu en iyi daha önce yaptıran cevaplar ama ben şu açıdan cevap verebilirim. yarın aracı satacak olursanız aracın tavanı işlem görmüş olur ve titiz kişiler aracı almaz. mesela ben 2 3 bin fazla vereyim yeter ki temiz olsun diyenlerdenim. ama en ufak bir işlem varsa 2 3 bin fiyat aşağı da olsa o aracı almam bir de sanruf sağlıklı olmazsa çok başınız ağrır..
İyi gunler araca sonradan sunroof taktirmak saglikmi olurmu

Mi A2 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FB7 2014
zor bir soru.. bunu en iyi daha önce yaptıran cevaplar ama ben şu açıdan cevap verebilirim. yarın aracı satacak olursanız aracın tavanı işlem görmüş olur ve titiz kişiler aracı almaz. mesela ben 2 3 bin fazla vereyim yeter ki temiz olsun diyenlerdenim. ama en ufak bir işlem varsa 2 3 bin fiyat aşağı da olsa o aracı almam bir de sanruf sağlıklı olmazsa çok başınız ağrır..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşa katılıyorum. gerçekten tavanda işlem var diye alıcı çok zor bulunur. sanki üstüne birşey düşmüşte sunroof yaptırmışsınız gibi düşünür alıcılar.

Aracınız
Hocam 4 senedir 10 kere açmamışımdır. İnanın gerek yok ama alırken çok cüzi miktar istenince genelde elegance alınıyor.
Bu arada bu işi yapan ve garanti veren profesyonel yerler illaki vardır ama orjinalinde içe doğru kaportanın kendi destek şeridi var. Ayrıca sonradan takılanlar içeri değilde dışa kaydırmalı çünkü tavan arasına girilip sürgü türü işlem yapılmıyor.
Ben olsam kesinlikle uğraşmazdım.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Sonradan yapılan kesme işlemi tavanın direncini kırdığı için her anlamda yapısal dayanımı direnci bozuyor buda ciddi güvenlik ve konfor kaybı demek oluyor. Ne olacaksa fabrikasyon olacak.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sonradan yapılan kesme işlemi tavanın direncini kırdığı için her anlamda yapısal dayanımı direnci bozuyor buda ciddi güvenlik ve konfor kaybı demek oluyor. Ne olacaksa fabrikasyon olacak.
Fabrikasyon da bıle sıkıntı oluyor bakımları eksıksız ve ertelenmemesi gereken bir parçadır

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri