Sunroof

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
Yolda giderken Sunroof un orada gelen ses oluyor bazen. Sürekli değil. Ve birde bazen yolda giderken sarıya boyalı yol çizgileri var ve tırtıklı. Orada geçerken daha çok geliyor. Başına gelen varsa söyleyebilir mi. Ve servise geçen götürdüm. Adamın bana dediği şey. Tavanda biraz kayma olabileceğini söyledi. Böyle bir şey olabilir mi sıfır araba.şok oldum ya. 10.000 bakımda getir bakarız dediler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yolda giderken Sunroof un orada gelen ses oluyor bazen. Sürekli değil. Ve birde bazen yolda giderken sarıya boyalı yol çizgileri var ve tırtıklı. Orada geçerken daha çok geliyor. Başına gelen varsa söyleyebilir mi. Ve servise geçen götürdüm. Adamın bana dediği şey. Tavanda biraz kayma olabileceğini söyledi. Böyle bir şey olabilir mi sıfır araba.şok oldum ya. 10.000 bakımda getir bakarız dediler.

Sunroof camından mı geliyor yoksa perdesinden mi

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
Bu dediğin aklıma geldi ama yinede geliyor. Ama sürekli gelmiyor. Birde servis söyledi. Bu stop etme olayı içi baya şikayet almışlar. İtalyadan yeni bir yazılım gelecekmiş onu bekliyorlar. Bu kesin çözüm olacak dediler. Arkadaşım orada çalışıyor ve bana dediği brc nin sıkıntılı olduğu. Gelen arabaların bazı LPG parçalarını sıfırla değiştirdiklerini ancak hala sorun çıkarttıklarını söylediler. Bütün bu stop etme olayının yazılım olduğunu söyledi. Birde 1.5 ay önce bir yazılım daha gelmiş haberiniz olsun. Gelecekler aylarda gelecek yazılım önemliymiş

Geri