Sunrooftan su alıyor

İyi günler arkadaşlar 2007 model fd6 elegance civic im var ve dün gece çok yağış oldu farkettim ki sunroofın sol ön tarafından su alıyor sağ taraftan almıyor başına gelen var mı ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

mert11

0
İyi günler arkadaşlar 2007 model fd6 elegance civic im var ve dün gece çok yağış oldu farkettim ki sunroofın sol ön tarafından su alıyor sağ taraftan almıyor başına gelen var mı ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler
Su tahliye kanalları kapalı olabilir. durduğunuz yer eğilimi mi düz mü ? buda önemli. detaylı resim atarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Saygılar

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Abi çok sağol benim şoför yerindeki paspasda ıslak şimdi ne yapayım bi harita ver

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Linkte anlatıldığı şekilde sunroofu açıp havuza su dök direksiyon altı trimi söküp kaçağı gözlemle, linkteki gibi hortum yerinden çıkmışsa kelepçe ile montaj yaparsın.
Tıkalı ile ise hortum içerisine tel sokarak tıkanıklığı açmaya çalış.

Linkte anlatıldığı şekilde sunroofu açıp havuza su dök direksiyon altı trimi söküp kaçağı gözlemle, linkteki gibi hortum yerinden çıkmışsa kelepçe ile montaj yaparsın.
Tıkalı ile ise hortum içerisine tel sokarak tıkanıklığı açmaya çalış.

Eyvallah abi çok sağol

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri