Talihsiz Bir Kaza Yaşadım

S

Silinen üye 20336

Guest
Geçtiğimiz günlerde üçkuyular kavşağında talihsiz bir kaza yaşadım. Minibüs şoförü iddiasına göre önünde araç duruyor, sağa manevra yapacakken sağda araç olduğunu görüyor bu yüzden direk sola manevra yapıyor. Haliyle sola bakmadığı için ben o an kavşakta ilerliyorum ve vuruyor. Tutanağımızı tuttuk vs. bugün kusur sonuçlarıda geldi. Detaylar resimlerde. Allah beterinden korusun, hepimizi.
Geçmiş olsun...
Hiç yoktan can sıkacak bir durum işte. Neyse ki çok büyük bir kaza değil. Canınız sağolsun.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Çok geçmiş olsun. En gıcık kaza türü küçük ama etkili. Sen dişinden tırnağından artır şöför abimiz tele bakıp birini dürterken gelsin arabayı da dürtsün. Seramik koruma vs gibi uygulamaların bu tarz kazalarda boyaya ekstra mukavemet sağladığını söylerlerdi.
Teşekkür ederim, seramik yoktu malesef.

Geçmiş olsun...
Hiç yoktan can sıkacak bir durum işte. Neyse ki çok büyük bir kaza değil. Canınız sağolsun.
Teşekkür ederim varolun.

S

Silinen üye 20336

Guest
Geçmiş olsun :(
Bu gibi durumları gördükçe araç yenileme kararım iyice erteleniyor :(
m2hamid hocam;
Bakış açınıza katılıyorum. Kötü ve kural tanımaz araç sürücüleri nedeniyle insanın otomobil kullanma isteği bile azalıyor maalesef.
Ancak; Ömür de geçiyor... Birisi gelip çarpacak diye imkan varsa alıp kullanmamak bu fani dünyada bana pek makul gelmiyor açıkçası...
Özetle insan ölüyor araba da yanarsa yansın... ☺️

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Siz almayın hocam çok dertlisiniz. Genelde bu düşüncede olanları bir trafik canavarı bulur. Sizin tampon hala rütüş istiyor gibi.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
Alamıyorum zaten :) Aslında rotüşü yaptım ama avatar böyle güzel : :D Şimdi uzaktan sürtme pek belli olmuyor ama yakından ben bakınca çok belli :D
Zaten benden başka yakında bakanda yok, bende sürtme bölgesine bakarak düzenli olarak yeni araç alma hevesimi törpülüyorum :) İyi geliyor :ROFLMAO:

Son düzenleme:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
m2hamid hocam;
Bakış açınıza katılıyorum. Kötü ve kural tanımaz araç sürücüleri nedeniyle insanın otomobil kullanma isteği bile azalıyor maalesef.
Ancak; Ömür de geçiyor... Birisi gelip çarpacak diye imkan varsa alıp kullanmamak bu fani dünyada bana pek makul gelmiyor açıkçası...
Özetle insan ölüyor araba da yanarsa yansın... ☺
Hocam imkan var ama geçmişte ayarsızca harcama deneyimlerimden dolayı artık imkanları doğru yönetme hususuna dikkat etmeye çalışıyorum :)

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Geçmiş olsun. Bu dolmusculukta bir meslek kötülemek istemem ama yollar sadece kendilerininmis gibi kullanıyorlar. Hiç bekleme veya yol verme düşünceleri yok.

Absürt Paranoyak Medya

gunesec

Özel Üye
Geçmiş oldun hocam. Cana gelmesin tek.

Ankaradaki dolmuşçular da aynı. Sinyal yok, kural yok, ışığa uymak yok... yol onların babasının malı, istediği yerde durur, istediği gibi manevra yapar. Hepsinin kulağında telefon...

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Geçmiş olsun. Bu dolmusculukta bir meslek kötülemek istemem ama yollar sadece kendilerininmis gibi kullanıyorlar. Hiç bekleme veya yol verme düşünceleri yok.
Geçmiş oldun hocam. Cana gelmesin tek.

Ankaradaki dolmuşçular da aynı. Sinyal yok, kural yok, ışığa uymak yok... yol onların babasının malı, istediği yerde durur, istediği gibi manevra yapar. Hepsinin kulağında telefon...
Teşekkür ederim, çoğunluk bu şekilde malesef.

Aracınız
Civic FD6 2008
Geçtiğimiz günlerde üçkuyular kavşağında talihsiz bir kaza yaşadım. Minibüs şoförü iddiasına göre önünde araç duruyor, sağa manevra yapacakken sağda araç olduğunu görüyor bu yüzden direk sola manevra yapıyor. Haliyle sola bakmadığı için ben o an kavşakta ilerliyorum ve vuruyor. Tutanağımızı tuttuk vs. bugün kusur sonuçlarıda geldi. Detaylar resimlerde. Allah beterinden korusun, hepimizi.
Çok geçmiş olsun hocam.Allah daha beterinden seni ve trafikteki hepimizi korusun.

Geri