Civic FC5 Tampon acıklıgı hakkında

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaslar aracımın sag far kısmımnın alt kısımı tampon acık duruyor far braketının tırnagı kırık gordugum kadarıyla briketi farı sökmeden değişebilirmiyiz daha once basına gelen varmı bilgisi olan teskkurler

Ugr60

0
Arkadaslar aracımın sag far kısmımnın alt kısımı tampon acık duruyor far braketının tırnagı kırık gordugum kadarıyla briketi farı sökmeden değişebilirmiyiz daha once basına gelen varmı bilgisi olan teskkurler
Aynı durum benim aracımda da mevcut fakat garip olan hiçbir darbe almadı . çizgi sol tarafa göre daha açık duruyor ben önemsemiyorum kırıklık olduğunu düşünmedim fabrikasyon montaj sorunu diye düşündüğümden hiç dokundurtmadım.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aynı durum benim aracımda da mevcut fakat garip olan hiçbir darbe almadı . çizgi sol tarafa göre daha açık duruyor ben önemsemiyorum kırıklık olduğunu düşünmedim fabrikasyon montaj sorunu diye düşündüğümden hiç dokundurtmadım.

Biraz can sıkıyo acık durumca fiyatına baktım ucuZ bişey ama nasıl yapılır onu cözemedim

Ugr60

0
Biraz can sıkıyo acık durumca fiyatına baktım ucuZ bişey ama nasıl yapılır onu cözemedim
Hocam braket pahalı değil ama braketin kırık olduğunu bilmiyoruzki yada ben bilmiyorum neticede araç sıfırından beridir bende ve hiç darbe vs olmadı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Burak4111 Aşağıdaki videoyu izleyerek braketi değiştirebilirsiniz,

Hocam braket pahalı değil ama braketin kırık olduğunu bilmiyoruzki yada ben bilmiyorum neticede araç sıfırından beridir bende ve hiç darbe vs olmadı

Hocam bilginiz dışında araç park halindeyken geri geri gelen bir araç tampona yaslanmıştır. Darbe izi olmaz ama braket tırnaklarından atar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar on tampon far altı açıklığı konusunda bende muzdaribim. Braket leri yenilesem kendim takabilir miyim bilmiyorum. Deneyen oldu mu ve sağ_sol ön braket diye satılan braketleri alacağız sanirim değil mi

Geri