Civic FD6 Tampon boyasını kaldırdım

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhaba geri gelirken tamponu direğe sürttüm iki parmak kadar boya kalktı başka bı hasar yok bı kaportacı lokal boya aticaz macun çekip dedi ama tam guvenemedim. Fikri olan var mı rutus vs olur mu acabaIMG_20200227_180859.jpeg

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba geri gelirken tamponu direğe sürttüm iki parmak kadar boya kalktı başka bı hasar yok bı kaportacı lokal boya aticaz macun çekip dedi ama tam guvenemedim. Fikri olan var mı rutus vs olur mu acabaEkli dosyayı görüntüle 257462

Geçmiş olsun. Rütuş çok belli olur kötü görünür gözünüze. İyi bir boyacıda ince bir macun çekip lokal boya yaptırın bence. Zaten plastik parça olduğu için aracın değeri düşmez. Expertizde tamponlara plastik yazıp grçiyorlar pek boyaya bakan olmuyor plastikte. Ama renk kodunu iyi baksınlar ton farkı olmamasına dikkat edin. İnşallah en büyük kazanız bu olur. Tekrardan geçmiş olsun.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FD6 2008
Geçmiş olsun. Rütuş çok belli olur kötü görünür gözünüze. İyi bir boyacıda ince bir macun çekip lokal boya yaptırın bence. Zaten plastik parça olduğu için aracın değeri düşmez. Expertizde tamponlara plastik yazıp grçiyorlar pek boyaya bakan olmuyor plastikte. Ama renk kodunu iyi baksınlar ton farkı olmamasına dikkat edin. İnşallah en büyük kazanız bu olur. Tekrardan geçmiş olsun.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun hocam en mantıklısi oyle yapmak galiba

Geri