Civic FC5 Tavandan gelen ses

kafkef

0
Arkadaşlar hiç memnun olmasakta hadi trim seslerini anladık alıştık diyelim. Ama şimdi bide arabanın üstünden sunroof un sağ tarafından arka koltuğa bakan yerinden bi çıtırtı gelmeye başladı. Bozuk olmayan yollarda bile geliyo bazen. Elimle dokununca kesiliyo ses ama çekince devam ediyo. Sanki yapışkanla tutturulmuş biyer yapışkandan ayrılmış. Başına gelen varmı, inş servis halleder. Daha önce aracı alır almaz emniyet tokasından gelen ses vardı cızırtı şeklinde onu yapmışlardı, umarım bunuda hallederler, sinir bozuyo çünkü...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam aynı konu için ben de gittiğimde tavan döşemesinin cırt cırtla sabitlendiğini o gelen sesin cırtcırtların oynmasından olduğunu söylemişlerdi. Pek inanmadım söylediklerine. Siz servisle görüştükten sonra bizi de bilgilendirirseniz biz de ona göre işlem yaptırmaya çalışırız.

kafkef

0
Hocam aynı konu için ben de gittiğimde tavan döşemesinin cırt cırtla sabitlendiğini o gelen sesin cırtcırtların oynmasından olduğunu söylemişlerdi. Pek inanmadım söylediklerine. Siz servisle görüştükten sonra bizi de bilgilendirirseniz biz de ona göre işlem yaptırmaya çalışırız.

Hocam öyle olması mümkün çünkü yapışkan bişey yerinden ayrılmış gibi hissettim bende. Ama öyleysede açıp cırt cırtı değiltirsinler yada sağlamlaştırsınlar. Saçma sapan bi ses çünkü ve öncesinde yoktu. Kusa süre içinde gidemem servise şehir dışındayım ancak gidersem yzarım tabi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Maalesef aynı ses bende bar sinir bozucu servise gitmeye fırsat bulamıyorum. Kim giderse servis tecrübesini bizimle paylaşırsa seviniriz.

Aracınız
Civic FD6 2010
Aynı sorun bende de var, 1,000 bakımda belirttim, kronik abi o deyip salladılar, diğer tirim sesleri de mi kronik deyince, adam müziğin sesini açınca gidiyor demez mi. Gülermisin ağlarmısın, peki taktığınız bu ayna kapama modülü nedeni ile camlar otomatik kalkıp inmiyor dediğimde, abi birinden feragat etmen gerek, ya aynaların kapanacak, ya da camların kapanacak deyince öfke ile çıktım.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aynı sorun bende de var, 1,000 bakımda belirttim, kronik abi o deyip salladılar, diğer tirim sesleri de mi kronik deyince, adam müziğin sesini açınca gidiyor demez mi. Gülermisin ağlarmısın, peki taktığınız bu ayna kapama modülü nedeni ile camlar otomatik kalkıp inmiyor dediğimde, abi birinden feragat etmen gerek, ya aynaların kapanacak, ya da camların kapanacak deyince öfke ile çıktım.

Resmen insanın aklıyla dalga geçiyorlar ?

HoNdA CaN GeRiSİ HeYeCaN

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Maalesef benim aracımda daha ilk günden var, Sport Plus. 1 ay önce 10 bin bakımında yaptıklarını söylediler ama olmamış. Hatta otoban kullanımlarında bile duyuluyor, özellikle de süspansiyon sert modta olduğunda.

Geri