Taze Honda 1000 km bakımı :) Kaput dalgalanması

Arkadaşlar merhaba aracımı bu gün izmir terakkide servise götürdüm , bin km ilk bakımı için soğutma suyu azalmıştı ekleme yaptılar kaputta dalgalanma olayı vardı onu söyledim servis yetkilisi bi vida var onu sıkınca sorun ortadan kalkıyor dedi daha deneme şansım olmadı ama sıfır bi araçta 140 150 civarında bu dalgalanmanın sebebi bi vida olamaz diye düşünüyorum sanırım beni geçiştirdiler. daha önce başına gelen varsa bilgilendirirse sevinirim forumda çok raslayamadım saygılar :)

Arkadaşlar merhaba aracımı bu gün izmir terakkide servise götürdüm , bin km ilk bakımı için soğutma suyu azalmıştı ekleme yaptılar kaputta dalgalanma olayı vardı onu söyledim servis yetkilisi bi vida var onu sıkınca sorun ortadan kalkıyor dedi daha deneme şansım olmadı ama sıfır bi araçta 140 150 civarında bu dalgalanmanın sebebi bi vida olamaz diye düşünüyorum sanırım beni geçiştirdiler. daha önce başına gelen varsa bilgilendirirse sevinirim forumda çok raslayamadım saygılar :)

Fc5 in tek handikapı şase çok sağmam 5 yıldız ama kaporta acayip ince ve motor havuzunda baya bir boşluk var oyuzden oluyor ama tabii birinci sebep saç ince

vtec kicked in yo !!!

Aracınız
Aynı sorunu uzun yola çıktığım zaman ben de farkettim.
10.000 bakımına gittiğimde servise söyledim ve yalıtım yaparak düzelteceklerini söylediler.
Tam olarak hangi işlemi yaptılar bilmiyorum ama, onlar bu işlemi uyguladıktan sonra bir daha bu sorunu yaşamadım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar kaput dalgalanması hep aklımda idi araç yeni olduğu için deneyecek fırsatım olmamıştı, bugün 200 km hızla bir kaç sefer belli süreler ile deneyerek çok şükür bu sıkıntının benim aracımda olmadığını gördüm. Sonuçta benim araçta da sizin araçta da aynı malzeme var. Belli başlı ayarlar ile düzeltilebilecek bir sorun olduğunu düşünüyorum.

S

Silinen üye 11736

Guest
Kaputta dalgalanma için iki tane büyük plastik vida var onları ayarlayınca sıkıntı kalmıyor. Benim kaput ayarsızdı, arkadaşlarım düzeltti.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri