Tekerden gelen ses

Ad Soyad
berk kumru
Aracınız
Civic FD6 2007
Merhaba dostlar aracıma ilk ekteki alt takım bakımı yaptırdım 4 lastik aldım rot balans ve düzen yapıldı fakat bazen tekerden böyle bir ses geliyor ustaya götürünce şansa kesiliyor neyden yapıyor olabilir acaba bilginiz varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler şimdiden

IMG_5118.jpeg

Çözüm
Güncelleme yapayım; dün tekrardan alt takım bakımı yaptırdığım ustama götürdüğüm sağ tarafı söküp baktıklarını bir sorun olmadığını söylediler. 2 gündür çok olmasa da aracı deniyorum şimdilik ses yok gibi. Tahmimimce tam oturtamadılar yada eksik taktılar bir şeyleri ama şimdi düzeltmişler gibi. Umarım tekrar aynı sorunu yaşamam…
Ad Soyad
berk kumru
Aracınız
Civic FD6 2007
Güncelleme yapayım; dün tekrardan alt takım bakımı yaptırdığım ustama götürdüğüm sağ tarafı söküp baktıklarını bir sorun olmadığını söylediler. 2 gündür çok olmasa da aracı deniyorum şimdilik ses yok gibi. Tahmimimce tam oturtamadılar yada eksik taktılar bir şeyleri ama şimdi düzeltmişler gibi. Umarım tekrar aynı sorunu yaşamam…
Yeni güncelleme yapıyorum. Ses yine başladı artık aynı ustaya götürmedim. Honda ile ilgilenen bir usta buldum oraya bıraktım aracı fren diskinden veya alttakımdan olabileceğini söyledi bakacağız artık

Ad Soyad
berk kumru
Aracınız
Civic FD6 2007
Güncelleme: Traversteki bağlantı somunlarını vs. her şeyi değiştirdik hala yapıyor... Tüm memleket bulamadık şu arızayı

Geri