Tekrardan merhaba

Bi yandan hayirli olsun diger yandan honda virüsü bulascak ne desem bilemedim :) Allah guzel gunlerde kullanmak nasip etsin. Kazasiz belasiz kullanin yeter. Ilk izlenimleri burada paylasmayi ihmal etmeyin lutfen.

Teşekkür ederim zamanla paylaşımlarım olacaktır uzun uzun yazmayı severim. Tekrardan görüşmek dileğiyle iyi günler.
Saygılar mehmet bey

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hondanın yemini suyunu ver gerisini düşünmeyin
Hayırlısı olsun. Eminim ki ibizadan sonra çok ferah gelecektir

Çok elzem ihtiyaç mıdır hocam ? Bu araç temiz diye dikkatimi çekti bulunduğum bölgede yollar güzel ve hız olarak 110-120 km/s üzerine çıkmayan biriyim aracın stabilitesi güzeldir diye düşünüyorum. Araç fiyatlarıda çok yüksek eli yüzü düzgün vsalı elegance premium araçlara 45.000 den fiyat açıyorlar. Benim oralara çıkmam mümkün değil şimdilik.

Vsa/esp onemli youtubeda videolarda farkini görebilirsiniz. Ha bende vsa yok ama olsa iyi olurdu :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Can bey çalışma prensibini ve gereksinimini biliyorum, sizin keşke olsaydı şöyle gerekti böyle gerekti dediğiniz durumlar oldu mu ? Pasaat ve ibizada vardı passatta hiç gerekmedi ama ibiza hafif olduğu için ufak müdahelelerde bulunuyordu özellikle ışıklarda refüjde dönerken tabi bu durumda esp olduğunu bildiğim ve boş durmasın biraz çalışsın diye yüklendiğim zaman devreye giriyordu onun dışında uzun kısa hiçbir yolda gerek duymadı araç. Bide 2007 elegancelerde güvenlik donanımı olarak neler var nereden öğtenebiliriz. Çekiş kontrolü abs vs gibi donanımları. Yardımcı olursanız sevinirim.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Fd6 civic bolumunden donanim ve teknik ozelliklere ulasabilirsiniz. Kendi aracimla bir defa makasa girdim arac once sag kaydi sonra sol kaydi 2 defa daha ayni sekilde kaydi s cizdim ayagimi gazdan cektim arac zor toparladi. Vsa olsa boyle bir sey basima gelmezdi :) passat biraz daha oturakli arac oldugundan agirligi yeterli olmustur limitlerde kullanmayinca hissetirmez diye dusunuyorum :) yuksek hizlarda sert girilen virajlarda katkisinin cok buyuk oldugunu duydum ve gordum.

Fd6 civic bolumunden donanim ve teknik ozelliklere ulasabilirsiniz. Kendi aracimla bir defa makasa girdim arac once sag kaydi sonra sol kaydi 2 defa daha ayni sekilde kaydi s cizdim ayagimi gazdan cektim arac zor toparladi. Vsa olsa boyle bir sey basima gelmezdi :) passat biraz daha oturakli arac oldugundan agirligi yeterli olmustur limitlerde kullanmayinca hissetirmez diye dusunuyorum :) yuksek hizlarda sert girilen virajlarda katkisinin cok buyuk oldugunu duydum ve gordum.

Anladım hocam teşekkür ederim bilgilendirme için bakalım artık bir müddet böyle idare edeceğiz hondaya da binmedik demeyiz

Geri