Telefon bağlantısı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam aracta multimedya ne var acaba, bendekinde güncel google haritalar kasıyor.

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cyber Audio var. Evet ilk açılışta bekletiyor. Yer işaretlemerim vs. telefondaki gibi hemen gelmiyor. İşaretleyip yol tarifi alasıya kadar küçük bir sancılı süreç var. Kolaylık olsun diye gideceğim yeri önceden kaydetmiş oluyorum. Yola başladımı gerisi kolay gps hiç geç kalmıyor. Bana Multimedyadan değilde programın kendisinden kaynaklı gibi geliyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Cyber Audio var. Evet ilk açılışta bekletiyor. Yer işaretlemerim vs. telefondaki gibi hemen gelmiyor. İşaretleyip yol tarifi alasıya kadar küçük bir sancılı süreç var. Kolaylık olsun diye gideceğim yeri önceden kaydetmiş oluyorum. Yola başladımı gerisi kolay gps hiç geç kalmıyor. Bana Multimedyadan değilde programın kendisinden kaynaklı gibi geliyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Evet abi öyle bende de ilk açılış uzun gecikme yok. Sayet sesi kapatıyor isen google haritalara gel seçeneklerden fabrika sürüme dön de kuş gibi oluyor cok akici. Ama sesle kullanmak tam çile çünkü eski sürüm her sokağı söylüyor. Yenisi sesli yönlendirme güzel ama kasıyor.

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri