Torpido kısmından ses geliyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımı alalı daha 1 ay oldu 1000 km kontrolünü yeni yaptırdım ve bu ses yeni gelmeye başladı çıldırmak üzereyim sanırım yukarda bahsedildiği gibi sütundan geliyor gibi ses. Başına gelen arkadaşım hangi serviste yaptırdın acaba ? Ve sorun çözüldü mü ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Şöfor tarafı sol kapı kol dayamadan kolumu koyunca çıt çıt diye ses geliyor servis bişey yapamıyoruz bakalitmiş falan fıstık dedi sizlerde var mıdır çözümü nedir dostlar

kayhanbozkus

0
Yönetici
Benimde sag sofor kapisinin kumas kapli kol dayamasinin ordan benzer bir ses geliyor. Bastirinca çıt çıt ediyor. Muhtemelen esnemeden kaynaklı bir durum. Altı doldurulup izole edilse muhtemelen giderilecek bir durum.
Şöfor tarafı sol kapı kol dayamadan kolumu koyunca çıt çıt diye ses geliyor servis bişey yapamıyoruz bakalitmiş falan fıstık dedi sizlerde var mıdır çözümü nedir dostlar

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FC5 2018
Benimde sag sofor kapisinin kumas kapli kol dayamasinin ordan benzer bir ses geliyor. Bastirinca çıt çıt ediyor. Muhtemelen esnemeden kaynaklı bir durum. Altı doldurulup izole edilse muhtemelen giderilecek bir durum.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Servise götürdüm terakki izmire dolgu olmuyor dediler tek parçaymış:(( Ayrıca kol dayama da daha sona o da ses yapacak dediler küfür etmemek için zor tuttum kendimi

ywzckr

0
Benim fc5te de geliyordu. Torpido kapağını çıkardım bağlantı yerine çift taraflı bant koydum bantın diğer tarafını çıkarmadım bunun yerine kauçuk köpük de konabilir. Önemli olan bağlantı noktasındaki boşluğu almak.

Hocam nereye yaptin fotografla gosterebilirmisin?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şu hale bak sıfır arabanın neleriyle uğraşıyoruz. Beyler honda olayı bir takıntıdan ibaret. Aldım biniyorum ama bu arabanın eksi yönleri kesinlikle fazla. Küçücük bir çukura giriyorum tangırtungur arabadan tonlarca plastik sesi geliyor. Amortisör pıss pıss sesini duyarsın normalde. Arabanın dizaynı görselliği hatrına biniyorum. Ama ömrü kısa olacak ne yazık ki.

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri