Torpido’dan Gelen Sesler

Aracınız
Arkadaşlar aracım 2018 sıfır otomatik dizel daha 1500 km’de. Biraz bozuk yollardan veya yollardaki hız düşürmemiz için yapılan tırtıklı yerlerden geçerken torpidonun yolcu kısmından çatır çutur ses geliyor zangır zangır sallanıyor resmen. Normalde takıntılı bir adam değilim ama bu segmentte bu sesin sıfır arabadan gelmesi çok garip. Bu sorunu başka yaşayan varmı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende de vardi servise gidip soyledim goguse izolasyon yapacaz dediler 15 dk sonra teste ciktik ses kesilmisti.sizde bi servise danisin derim.bu uygulama icin ucret talep etmediler

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

ywzckr

0
Hocam servise gidip yaptiran olursa nereden sesin geldigini nereyi sikiyorlar ogrenip fotografla buradan paylasabilirse cok sevinirim. Cunku servis yaptik dedi hala ses geliyor benim arabada torpidodan bulabilsem kendim sikacam ama hareket halinde ses yapiyor malesef araci kullandigim icin bakamiyorum ama torpido acilan yeri elimle tuttugumda ses kesiliyor torpido acilan kapakla ilgisi var ama nerenin sikilmasi gerektigini bulursam kendim sikacam.

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
bende de aynı sorun vardı özellikle soğukda daha fazla araba ısındıkça sesi kesiyordu onur honda ya gittim test sürüşü felan yok arkadas tamam abi biz izalasyon yapacaz ses devam ederse daha ileriye doğru gideriz dedi arabayı aldım tık ses yok şu anda ama şimdide sol aynanın reziztansı çalışmıyor aradım gel abi hallederiz dediler her sıkıntıya 30 git 30 gel km yapıyoruz

Aracınız
bende de aynı sorun vardı özellikle soğukda daha fazla araba ısındıkça sesi kesiyordu onur honda ya gittim test sürüşü felan yok arkadas tamam abi biz izalasyon yapacaz ses devam ederse daha ileriye doğru gideriz dedi arabayı aldım tık ses yok şu anda ama şimdide sol aynanın reziztansı çalışmıyor aradım gel abi hallederiz dediler her sıkıntıya 30 git 30 gel km yapıyoruz

Honda mutluhanda test sürüşüne çıkılacakmış ve o test sürüşünden sonra nereye uygulanacağına karar verilecekmiş. İyide yani benim her zaman yapmıyorki kafasına göre bazen yapıyor bazen yapmıyor o biraz kafamı karıştırdı yapmazsa ne dicemki ben adamlara

Geri