Civic FE1 Trafik isareti okuma

Ad Soyad
Aziz Gündoğdu
Aracınız
Civic FE1 2021
Herkese selamlar aranıza yeni katıldım. Aracın 2023 executive plus kitapçıkta trafik işareti okuma özelliğinden bahsediyor ancak aracin ayarlar kısmında bu özelliği (aktif/pasif etme) bulamadım. Ilk gelen civiclerdeki bu özellik sonradan kaldırıldı mi acaba bilen var mi?
Merhaba bende aracı Şubat'ta teslim aldım trafik işareti okuma vardı içinde aktif calisiyor

Ad Soyad
Emre ALPAKAN
Aracınız
Civic FE1 2021
Birak çalışsın hocam bu özellik icin 35 bin fark yaziyorlar:)
Arac ayarlarından trafik yardımcısı bölümü vardi sanirim ordan kapatabilirsiniz

Ad Soyad
Fikret Ömeroğlu
Aracınız
Civic FE1 2022
Merhaba arkadaşlar
Trafik tabelaları okuma özelliği opsiyoneldir aracı satın alırken 35.000 tl karşılığı isterseniz ekletebiliyorsunuz

Ad Soyad
Arif Emre ÇELİK
Aracınız
Civic FE1 2024
Merhaba bende aracı Şubat'ta teslim aldım trafik işareti okuma vardı içinde aktif calisiyor
Ben aracı Mayıs başında aldım bende de var çalışıyor. Fakat atıyorum bazen 30 ile gösteren yerlerde 50 ile gidince uyarı veriyor. O ayarı kapatıyorum. Fakat aracı kapatıp her tekrar çalıştırdığımda ayar eski haline dönüyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba?

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Ben aracı Mayıs başında aldım bende de var çalışıyor. Fakat atıyorum bazen 30 ile gösteren yerlerde 50 ile gidince uyarı veriyor. O ayarı kapatıyorum. Fakat aracı kapatıp her tekrar çalıştırdığımda ayar eski haline dönüyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba?
hocam çözümünü buldun mu bende aynı sorunla karşılaştım bir türlü sürekli olarak kapatamıyorum her defasında yeniden ayarlamam gerekiyor

Ad Soyad
Onur Y
Aracınız
Civic FE1 2024
Keşke ben de her kontakta tekrar kapatmakla uğraşmasam. Lanet gereksiz bi sistem. Sağa ayrılan yollardaki hız sınırını okuyup ana yola 50km sınır var sanıp vonk vonk ötüyor. 140 yazan sınırı 120 sanıp yine ötüyor. Ben sıkıldım her aracı çalıştırdığımda 10 tane düğmeye basıp kapatıyorum, her seferinde yine açılıyor. Biri yazılım yapsa da kurtulsak meretten. 1 ocak 2024 sonrası araçların hepsinde zorunlu geliyor.

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2023
yardımcı olmak için yabancı sitelere baktım Civic ''Traffic sign recognition'' diye geçiyor konu ve ABD'den daha çok AB ülkeleri daha çoğuda İngilizlerde şikayet çok buldum ama maalesef kalıcı çözüm bulamadımki paylaşayım, bir üye o derece ileri gitmişki kamerayı bant ile körleştirmeye kadar gitmiş fakat konuya tekrar giriş yapmamış soramadım nedir durum diye.

umarım bir an önce çözüm bulursunuz gerçekten gıcık bir durum, kanun olarak getirilen bu tabele tanımaya ilk birkaç kiralık araçta bindim sinir ettiler

Geri