Tuhaf bir FC5 Civic İncelemesi

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ne sahibi aracı tanıyor ne videoyu çeken kişi. Boş beleş bir video, vakit kaybından başka bir şey değil.

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Çok şey yazdım sildim, videoya ayrı, yorumlara ayrı bu ülkenin insanına hiç bir şey demiyorum araç konusunda.

Binsin abi BMW binsin motoru yakıp yakıp yaptırsın, VW binsin şanzıman ile uğraşsın, Hyundai binsin yokuş çıkamasın, yol tutuşu diye Ford'a binsin sürekli önden kayma yapsın ama kötü Honda lütfen bunu asla unutmayalım her zaman tenekedir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Vay arkadaş ne kadar çok sevmeyeni var bu aracı 300 litre bagajı varmış şaka gibi :)

Bu tip kullanıcı olarak tercihinin lüks Alman grup araçlar olduğu bilinen ve videosunu çektiği Japon grubu araç hakkında pek bilgisi olmayan kişilerin videolarına bir değer yüklemenin anlamı yok.
Tercih edeceği araçtan beklentisi Honda tüketicisinin önceliği olan dayanıklılık ve uygun fiyata iyi donanım değil ki.
Hatta şu videosunda mekanik bakım için 30bin'i gönül rahatlığıyla verebiliyor, zaten Civic'i tercih edenler bu tarz masraflar çıkmayacağını gözönüne alarak Civic tercih ediyorlar :)

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Bu arkadaşın bir kaç videosunu izledim mantıklı geliyordu anlattıkları yalnız Civic konusunda bilgili olduğum için söylediklerinin bir çoğunun yanlış olgunu gördüm YouTube için yapılmış boş beleş bir video...

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Dun netten bu videoyu ve bir onceki videosunu izledim,oncelikle arabayi cok basit ifadelerle gomuyor tamam bir S serisi degil zaten Noyan beyin suanki araci S serisi oldugundan beklentisi cok buyuk herhalde fakat ikinci videoda yeni leonun civic rs ten cok daha iyi yol tuttugunu ve daha seri oldugunu dahasi icinin cok daha premium oldugundan bahsetti ,insanin akli almiyor cidden,arkasi torsiyon olan leon fr 130 beygir nasil fc 5ten ustun olabilir arti civic fc5 cok yuksek sase dayanikliligina sahip aldigi puanlarda zaten bunu ortaya koyuyor.Izlerken aracimi bilmesem egea testi izliyorum sanardim.Bazi seyleri bu toplumda ispatlamak cok zor.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Kötü bir video, öncellikle bir inceleme yapılacaksa adam gibi standart bir araç bulunmalı, yani çok km yapmamış, yansanyi aksesuardan (aynalar, içindeki o garip renkli şeritler...) bayram arabasına dönüştürülmemiş bir araç.

- o yakıt tüketimlerine nasıl uraşmışlar merak ediyorum, 2018 RS, 2018 Civic sport Plus ve 2021 320i var bizde, 3'ü de benzer şekilde performanslı kullanılıyor, RS ve Sport plus 8.5 lt civar 320i daha yavaş olmasına rağmen 11-12 civarı (2500km ortalamsı), bu bahsettği abuk yüksek değerlere nasıl erişiyorlar anlamadım.

- Leon FR ile kıyaslanacak bir araç değil, hele ki Sport Plus alakasız uzak, yok trim sesi falan filan gibi konulara geliencekse ayrı ama perofrmans, sportiflik vs. ikisi farklı klasmanlarda

- Bir de kaputa vurup yorum yapma olayı, herhalde sokaktaki en alakasız birine sorsanız yapılacak bir yorum, zerre anlamadığını gösteriyor, kaput yapısal bir parça değildir ve yük taşımız, ne kadar ince ne kadar hafifi o kadar iyi

Biraz önce diğer videolarına baktım adamın S sınıfı 3 jenerasyon eski olan, ben 2007-2017 arası Stutttgart Mercedes RD'de çalıştım. Eski araç eskidir, bu değişmez.

Geri