Type R spoyler

Ad Soyad
Azer Arslan
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Herkese merhaba!!! Honda Civic 2020 EX sahiplerinin tavsiyelerine ihtiyacım var. Üzerine procivic.com'dan yüksek ABS plastikten yapılmış bir Type R spoyler koymaya karar verdim. Ancak montaja geçmeden önce fikirlerinizi duymak istiyorum. YouTube'da ve internette farklı yorumlar duydum. Bazıları iyi olduğunu söylerken, diğerleri yüksek hızlarda sarsıntı ve titreşimden şikayet ediyor. Montaj ipuçları ve Civic'e spoyler takmaya değip değmeyeceği konusundaki görüşleriniz için teşekkür ederim.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
çok fazla takan arkadas var buyuk oldugu için halihazırda orta kısmı yuksek hızda sallanma yapıyor ben hb için delerek montaj yaptım ama sedanda genelde silikon ile sabitliyorlar

Ad Soyad
Emir Esen
Aracınız
Civic Type R
Herkese merhaba!!! Honda Civic 2020 EX sahiplerinin tavsiyelerine ihtiyacım var. Üzerine procivic.com'dan yüksek ABS plastikten yapılmış bir Type R spoyler koymaya karar verdim. Ancak montaja geçmeden önce fikirlerinizi duymak istiyorum. YouTube'da ve internette farklı yorumlar duydum. Bazıları iyi olduğunu söylerken, diğerleri yüksek hızlarda sarsıntı ve titreşimden şikayet ediyor. Montaj ipuçları ve Civic'e spoyler takmaya değip değmeyeceği konusundaki görüşleriniz için teşekkür ederim.

Benim aracımda takılı yüksek hızlara genelde çıkıyorum en ufak bir sarsıntı sallanma yok takan ustanın elinin temizliğine bağlı diye düşünüyorum abi 2 yıldır takılı elle dahi sallanmıyor vida felan da atılmadı bu arada,
Tavsiye ediyorum mugen spoiler saygılar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri