• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Civic FB7 Typer spoyler yardım

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Merhaba..bu konuda bir gelişme oldumu.Ben FK2 kasa civic için spoiler arıyorum bulamıyorum.Çözüm yurtdışı olacak sanırım

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Forum çok aktif değil sanırım.Ben İngilterede FK2 typerların bir çok parçasını getirttiğim firmadan sipariş ettim.Bakalım sonuç nasıl olacak sizlerle paylaşırım

Aracınız
Civic FB7 2012
Forum çok aktif değil sanırım.Ben İngilterede FK2 typerların bir çok parçasını getirttiğim firmadan sipariş ettim.Bakalım sonuç nasıl olacak sizlerle paylaşırım
slms.. face den rıdvan kamber.. yazın bursa da o size yardımci olacaktır fiyatlarıda uygun..

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bugün son bir yerden daha haber bekliyorum umarım olumlu sonuçlanır.Yurtdışından sipariş ettiğim tüm parçalar yolda bir spoiler eksik kalacak.Ya alternatif bir ürün kullanacağım yada yeniden yurtdışından sipariş vereceğim.Bende var ben yapıyorum diye beni oyalamasalardı oda gelirdi bu partiyle

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bugün son bir yerden daha haber bekliyorum umarım olumlu sonuçlanır.Yurtdışından sipariş ettiğim tüm parçalar yolda bir spoiler eksik kalacak.Ya alternatif bir ürün kullanacağım yada yeniden yurtdışından sipariş vereceğim.Bende var ben yapıyorum diye beni oyalamasalardı oda gelirdi bu partiyle
Selam,birader bendede aynı araçtan var ve bende aynı dertlerden müzdaripim.Neler getirttin nasıl montaj yaptın gibi bilgileri paylaşabilirmisin?

Aracınız
Civic FB7 2012
şnt garaj a geldi sanırım bi arayıp sorun..

Aracınız
Civic FB7 2013
Herkese merhaba 2013 Civic hb aracıma typer tarzı spoiler arıyorum bulabilen oldu mu acaba?