Uçak dizaynı yanması yasakmı

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar uçak dizaynı gündüz led'i ile beraber yanıyor, aynı zamanda servis mecburi aksusear olarak taktı bunları, arkadaşın biri yanıyor diye bundan ceza yemiş, bunlar yasakmı yasak ise sevis bunları neden gündüz farına bağlı yapmış bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse, tşklerIMG_20200918_203856.jpeg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Bildiğim kadarıyla karayolları trafik kanununa göre, araçlara fazladan, aracın standardında olmayan şekilde ek ışık, gücü fazla olan lamba vs takılması yasaktır.

Ayrıca farları uygun olmadığı halde beyaz ampul, çakma zenon, bilmem kaç kelvin led vb takıp karşıdan geleni kör edenlere de ceza yazmaları şart aslında.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bildiğim kadarıyla karayolları trafik kanununa göre, araçlara fazladan, aracın standardında olmayan şekilde ek ışık, gücü fazla olan lamba vs takılması yasaktır.

Ayrıca farları uygun olmadığı halde beyaz ampul, çakma zenon, bilmem kaç kelvin led vb takıp karşıdan geleni kör edenlere de ceza yazmaları şart aslında.
Çok doğru, ben aslında aracın orjinalinde olmayan her şeye karşıyım, hiç bir aracıma'da bu tür şeyler taktırmadım, ama servis bunu mecburi deyip taktı, netice olarak yasak ise bi çaresine bakıcaz

Aracınız
Civic FC5 2017
yasak değil de gündüz ledine baglaması saçma olmus nornalde parklara baglanması gerekiyor du polis durdurunca da gunduz ledi demesi gerekiyor du . Zaten polısler iyice azitti kasada para bitince en ufak şeye ceza keser oldular

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
yasak değil de gündüz ledine baglaması saçma olmus nornalde parklara baglanması gerekiyor du polos durdurunca da gunduz ledi demesi gerekiyor du . Zaten polısler iyice azitti kasada para bitince ota b*Ka ceza keser oldu lar

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen öyle kardeşim havadan nem kapıyorlar
Ben o zaman parklara mı bağlatsam iptal mi ettirsem bilemedim

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar uçak dizaynı gündüz led'i ile beraber yanıyor, aynı zamanda servis mecburi aksusear olarak taktı bunları, arkadaşın biri yanıyor diye bundan ceza yemiş, bunlar yasakmı yasak ise sevis bunları neden gündüz farına bağlı yapmış bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse, tşklerEkli dosyayı görüntüle 261593

ARACI HANGİ BAYİDEN ALDINIZ ??

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar uçak dizaynı gündüz led'i ile beraber yanıyor, aynı zamanda servis mecburi aksusear olarak taktı bunları, arkadaşın biri yanıyor diye bundan ceza yemiş, bunlar yasakmı yasak ise sevis bunları neden gündüz farına bağlı yapmış bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse, tşklerEkli dosyayı görüntüle 261593

Mecburi aksesuar kısmını tam anlayamadım, bu farlar orijinal ürün kataloğunda yok diye biliyorum ve de aracın normalinde yok

Geri