Ucuz Benzin, Motorin ve LPG Satan Yerler

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Petrol Piyasası Kanunu gereğince Serbest Fiyatlandırma Sistemi'ne geçildiği günden bu yana bazı akaryakıt istasyonları tavan pompa satış fiyatlarını uygularken, bazıları da sürümden kazanmak için veya diğer istasyonlarla rekabet edebilmek için kâr marjını düşük tutuyor.

Tabiki tanıdık bildik yerden almak en iyisi. Ama ucuz mal her zaman kötü değildir.

Aracınız
Civic FB7 2012
kocaeli korfezde izmit istikametine giden E5 uzerinde milangaz lpg uygun 3.26lt fiyati 10yildir butun araclarima oradan aldim hala daha oradan aliyorum hic sikinti yasamadim filtrelerimde temiz cikti hep.Benzin motorin ise bu lpg istasyonuna gelmeden 500 metre geride tp var oradanda benzin aliyorum fiyati korfezdeki butun istasyonlardan uygun motorinde ayni sekilde bu istasyonun yakitindanda hic sikinti yasamadim yolu dusen olursa oneririm

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Bence de Ucuz LPG ve motorinde çok dümen dönüyor ama benzinde pek dümen olduğunu düşünmüyorum. Ankara-Kırıkkale arasında neredeyse piyasanın 1 lira altına mazot satan bir sürü adı sanı duyulmamış marka benzinlik var, hepsi de “ucuz rafineri mazotu bulunur” yazıyor. Denetim falan var mı bilmiyorum ama piyasanın bu kadar altına satılamaması lazım mantıken.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ankara 1011 kavşağı aygazda 3.18 tl. Burası devamlı uygun piyasadan.

Uzun zamandır oradan alıyorum herhangibir sorun yok Şuan. Yalnız ne zaman gitsem hep sıra var. Sarı taksilerin de çoğu buradan alıyor.

Ankarada olup buradan alan varsa yorum yapabilir mi?

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Ankarada yaşadığım yıllarda gülveren de ucuz lpg ciler vardı. bir de aktaş ta demal otogaz vardı. O zamanlar TR nin en ucuz gazcıları oralardaydı. Bilmiyorum hala öyle mi?

Aracınız
Ankarada yaşadığım yıllarda gülveren de ucuz lpg ciler vardı. bir de aktaş ta demal otogaz vardı. O zamanlar TR nin en ucuz gazcıları oralardaydı. Bilmiyorum hala öyle mi?
Gülveren, kale altında hala var Hocam. Sami ulus yolundada birtane olması lazım ama ben oralara geçmiyorum pek.
Şuan samsun yolu etlik ayrımına gelmeden 1011 kavşağı öncesi aygaz var oradan alıyorum uzun süredir. İstasyonda sadece aygaz var, benzin vss.. yok.

Buradan alan arkadaşlar varsa yorum atabilir mi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
PARAF İLE OPET KAMPANYASI
1 Mart-15 Nisan 2020 tarihleri arasında Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine SMS ile katılımda 30 TL, Paraf Mobil’den katılımda 40 TL ParafPara verilecektir.

Kaynak

İstanbulda bulunduğumuz muhit yeni gelişim göstermekte ve gelişmekte ucuzdan ziyade ben hep yakın çevrede yeni açılan istasyonları tercih ediyorum en azından depoları bir müddet temiz oluyor : )

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri