Üyelerin Anlık Araç Fotoğrafları

Evet hocam difüzör can filmi bide spoiler siz kaça alıyorsunuz aracı acaba yüzde 4 zam gelecek dedi bana satıcı arkadaş önümüzdeki ay için

Önümüzde ki hafta içi teslim bizimkisi bir aksilik olmazsa şayet
ÖTV indirimi ile alacağız
Aksesuar kısmını merak etmiştim ne veriyorlar kaç paraya diye?
Bana difizör spoyler anten 1600 ek fiyat istedi havuzlu paspas takımı falan veriyorlar mı acaba
iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam şubata burunlarından kıl aldırmıyorlar bugün bilerek 50 TL eksik verdim gitti geri geldi abi 50 eksik vermişsin dedi evet bilerek dedim istiyorlar dedi 190 bin araç alıyorum 50 TL mi dedim evet abi bende ......!!!!!!...!!! Diyerek verdim bakalım nereye kadar gidecek bunların bu hareketleri

Hürmetler

Çarşamba çıktı seramiğe geldik bugün dayanamadı virüs ? falan var temiz olmak lazım dedi illa sancaktepe oto kuaför OSMAN AĞA tavsiye ederim işçilik sıkıntısız ve malzeme çeşidi bol Anadolu yakasında olan arkadaşlar 2. Aracım ve 3 . Seramik işlemi bitince foto atarım IMG_0030.JPGIMG_0032.JPG

Hürmetler

Hayırlı olsun üstünde eskisin
Benim araç da siyah yaz girmeden yaptırmak istiyorum ne kadar tuttu günahı
Çarşamba çıktı seramiğe geldik bugün dayanamadı virüs falan var temiz olmak lazım dedi illa sancaktepe oto kuaför OSMAN AĞA tavsiye ederim işçilik sıkıntısız ve malzeme çeşidi bol Anadolu yakasında olan arkadaşlar 2. Aracım ve 3 . Seramik işlemi bitince foto atarım Ekli dosyayı görüntüle 257650Ekli dosyayı görüntüle 257651

Hürmetler

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı olsun üstünde eskisin
Benim araç da siyah yaz girmeden yaptırmak istiyorum ne kadar tuttu günahı

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Amin hocam siyah mı dedin yapma dur eyvah eyvah O siyahtan ne çektim ben var ya zor elbette kir olayı şaka bir yana kazasız belasız kullanın inşallah ne ücret verdik 800 TL 1.5 gün kaldı araç memnun kalırsınız bana yıkama şampuanı ve hızlı cilada verdi Osmanağa tabii ben eski müşterisi olmam hasebiyle devreye gireriz gerekirse kil temizliği falanda yapıyor bende SONAX Seramik koruma şampuanı ( tavsiye ederim) ve hızlı cila vardı geçen vermişti siyahtan kalan Buda yedek olmuş oldu

Hürmetler

Geri