Üyelerin Anlık Araç Fotoğrafları

Aracınız
Civic FC5 2020
Otopark Çizikleri;

Dün sabah İzmir/Konak Belediye Otoparkında aracı koyduğum ve akşam karşılaştığım manzara. Ben hassas oldukça yeminle beni buluyor bu hayvanat bahçesinden kaçan insanlar.

Ulen sağı solu çizilmesin diye paralı otoparka koyuyoruz, otoparkta en zararsız mekanı bulmaya çalışıyorum, kocaman alanda yanına gelen araçtaki afedersiniz ( öküz ) kapıyı boydan boya çiziyor. Hayır anlamadığım özel bir çaba gerekir bunun için.

Tevafuk bugün araç kamerası siparişi verdim, park halindede kayıt yapıyor. Canım çok sıkıldı dostlar.
474fd5829ae819cb189783ee8221bdac.jpg
4a55d486bb1c391d791f1110dde298a5.jpg

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun abi... ben bu insanları anlamıyorum zaten heleki izmiri hiç anlamıyorum burada hastalık var bu konu üzerine..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Öncelikle herkesin aracına maşallah :D
Normalde forumlara nazardan çekindiğim araç resmi koymam ama eski FD6mı biraz özleyip biraz da anmak için koymak istedim :)
Hem artık benim değil, birşey olsa da sorun yok :p
Bu aracı FD2 Type R'a dönüştüremeden sattığıma yanarım yanlız :)

Ekli dosyayı görüntüle 258412
Bu resmi dün paylaşmıştım, bugün komşu aradı "Hocam sitede bir Honda'ya vurmuşlar seninki olabilir bi bak istersen" diyince şok oldum :oops:
İçimden yuh ya diye diye aracın yanına giderken bi baktım siteye misafir olarak gelmiş bir FD6ya vurmuşlar ?
Şimdi bu olayı nasıl yorumlarsınız ? Özellikle @h.k_ahmet hocam sizin yorumunuzu merak ediyorum :D

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu resmi dün paylaşmıştım, bugün komşu aradı "Hocam sitede bir Honda'ya vurmuşlar seninki olabilir bi bak istersen" diyince şok oldum :oops:
İçimden yuh ya diye diye aracın yanına giderken bi baktım siteye misafir olarak gelmiş bir FD6ya vurmuşlar
Şimdi bu olayı nasıl yorumlarsınız Özellikle @h.k_ahmet hocam sizin yorumunuzu merak ediyorum :D
“Nazar, deveyi kazana, insanı mezara sokar.”
Hemen nazara gelmişsiniz. Fakat teğet geçmiş, siz yinede fotoğraf vs. paylaşmayın derim. Takipçiniz çok gibi duruyor. Geçmiş olsun.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
“Nazar, deveyi kazana, insanı mezara sokar.”
Hemen nazara gelmişsiniz. Fakat teğet geçmiş, siz yinede fotoğraf vs. paylaşmayın derim. Takipçiniz çok gibi duruyor. Geçmiş olsun.

Evet hocam ben araçlarımla ilgili birşey paylaşmayayım en iyisi :)
Yani FD6 paylaştım en yakındaki FD6nın başına iş gelmiş :LOL:

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Otopark Çizikleri;

Dün sabah İzmir/Konak Belediye Otoparkında aracı koyduğum ve akşam karşılaştığım manzara. Ben hassas oldukça yeminle beni buluyor bu hayvanat bahçesinden kaçan insanlar.

Ulen sağı solu çizilmesin diye paralı otoparka koyuyoruz, otoparkta en zararsız mekanı bulmaya çalışıyorum, kocaman alanda yanına gelen araçtaki afedersiniz ( öküz ) kapıyı boydan boya çiziyor. Hayır anlamadığım özel bir çaba gerekir bunun için.

Tevafuk bugün araç kamerası siparişi verdim, park halindede kayıt yapıyor. Canım çok sıkıldı dostlar.
474fd5829ae819cb189783ee8221bdac.jpg
4a55d486bb1c391d791f1110dde298a5.jpg

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam geçmiş olsun öncelikli olarak anladığım kadarıyla aracınız siyah ben siyah sebebiyle satıp fümeye geçtim Allah kolaylık versin temizlik konusunda ve AĞIR DURMASI hasebiyle NAZAR çok çekiyor bu kendi kanaatim benim tabii bahsetmiş olduğunuz tipteki insan faktörü bambaşka tekrardan çok geçmiş olsun

Hürmetler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam o bagaj kapağı logo nasıl birşey öyle, ilk anda algılayamadım :D
Beyazı anladıkda, şeytan arkadaymış. Hem bide kuyruklusundan.
Arka logo kırmızıya boyansa tam olurmuş.

Geri