Ufak bir Kaza atlattık yardım.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@m2hamid

Evet bizde başımıza gelince öğrendik maalesef. Ha bu arada şu detayıda söyleyim. Demiştim ya otobüs neden ısrarla hala burnunu yolun ortasına kadar sürmüş. Meğer dayım otobüse kafasından çarpsa imiş, %100 otobüs suçlu oluyormuş. Şoför bunun bilincinde olduğu için otobüsün kafasını yolun diğer şeridine çıkartabildiği kadar çıkartıp orta yerinden vurmasını sağlamış. Bu sayede kaza oranı hesaplanırken , bak ben aracımı çıkarttıp o bana gelip ortadan vurdu demek içinmiş. Halbu ki dayımın fren izi 15 metre ölçüldü. Yani bile bile iyice yola kendi atarak kendi suçunu azaltmak için yaptı şoför... allah korusun ben yolda bunları görsem yol veriyorum , asla sıkışacakmpozisyona bile gelmiyorum. Adamların korkusu yok çünkü.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benzerini taksicilerde duymuştum, akıllı taksicinin biri ufak temas ettikleri tanıdığımdan 3 gün araç yatma parası isteyince tanıdıkta 3 günlük geliri buymuş, buna göre yıllık geliri budur şeklinde vergi kaçırıyor diye vergi dairesine ve bimer'e şikayette bulunmuştu, olay iyice gerilmişti ama sonunu bilmiyorum.

Araç kullandığımdan beri önüme çıkan dolmuş ve otobüs şöförleri yola çıkarken hep benim geldiğimi göre göre hiç gerekmediği halde nerdeyse yolun tamamını kaplayacak şekilde duraktan çıkış yaparlar, bende içimden .... basardım, demekki nedeni bu o_O
Otobüs sahibi hem tatil yapacak hemde bütün maliyetini bana yükleyecek oh ne güzel o_O

Çok geçmiş olsun, boyasız göçük giderme ile hallolur gibi gözüküyor.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

EK7

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok geçmiş olsun. Bence önce bi yüzeyi kendiniz silin izler çıkar diye düşünüyorum. 2. Fotodan gördüğüm kadarıyla aşırı bir bükülme yok kapı ve çamurluk köşelerinde. O yüzden boyasız göçük düzeltme ile çok iyi oranda düzeltme yapılır kanaatimce. Herhangi bir boya kalkması yoksa %100 bile sonuç alınabilir. Ama dediğim gibi önce bir silin temiz bir şekilde kendiniz görün yüzeyi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkür ederim ilginiz icin arkadaslar. Tinerle sildk son hali bu. Ustaya gore kapı göcuk duzeltmeyle boyasiz yapilck ama apt camurluk lokal boya olur diyor. Hic boyatmadn nasil cikcaz isin icinden bilmyrm.

Ekli dosyalar

• 20200906_184134.jpg
    20200906_184134.jpg
    42.3 KB · Görüntüleme: 41

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkür ederim ilginiz icin arkadaslar. Tinerle sildk son hali bu. Ustaya gore kapı göcuk duzeltmeyle boyasiz yapilck ama apt camurluk lokal boya olur diyor. Hic boyatmadn nasil cikcaz isin icinden bilmyrm.
> İki noktanız var. Çok kötü değil.
> Servisten renk kodunuza göre azıcık boya isteyin. Araç aldığınız yer daha çok yardımcı olur. Sulu boya fırçası ile üstten iki kat geçin. Lokal boya şart değil.
> Göçük düzeltme işleminden sonra rötuş atın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun.Hangi ildesiniz? Boyasız göçük düzeltme için,Honda ustası bir arkadaşımız var belki yardımcı olabilir...

Geri