Usb'yi her açılışta takıp çıkarmak zorundamıyım ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhabalar.Daha dün teslim aldıgım yeni aracım Honda Civic Elegance 2018 Eco Beyaz renk aracım için birkaç sorum olacak.Umarım doğru yere doğru konuyu açmışımdır.Yanlış bişey varsa admin beni uyarır diye düşünüyorum :) İlk sorum şudur.

Usb den müzik dinlemek istediğimde arabayı her çalıştırdıgımda usb yi takıp çıkarmak zorunda kalıyorum.Yoksa ekranda Usb den ses bölümü aktifleşmiyor.Ne zamanki tekrar usb yi çıkartıp yeniden takıyorum bu şekilde görüyor ve çalışıyor.Ama arabayı her stop ettiğimde yeniden takıp çıkarmam gerekiyor yoksa görmüyor.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşım da 2018 FC5 Aldı...flashı takıyorum görmüyor dedi bana..gittik baktık beraber hakikaten görmüyordu araç...sonra başka pc ye taktım flash ı..flash ı biçimlendireyim dedim...biçimlendirme bölümünde FAT32 Dosya sisteminin olmadığını farkettim FLASH ta...sonra arkadaş a FAT32 işletim sistemi olan bi flash alalım sorun düzelir dedim...gittik 16 gb lık FAT32 SİSTEMLİ bir flash aldık hemen pc ye takıp garanti olsun diye tekrar FAT32 şeklinde biçimlendirdik sorunu bu şekilde çözdüm....umarım yardımcı OLUR bu yazdıklarım....iyi günler

HONDAŞK 'tır....
Bişey daha...... flash a atarken MP3 sayınız 200 den fazla ise aracın Mp3 çaları çoğu şarkıyı görmüyor yada şarkı sayısını otomatik düşürüyor.....ÇÖZÜM ;klasör klasör atın FLASH DISK nize.....bende fb7 var bu durum geldi başıma....200 lü paketler halinde attım flash disk e sorun çözüldü....umarım yardımcı OLUR iyi günler

HONDAŞK 'tır....

Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaşlar bende de usb takıyorum bir iki parça dinliyorum kendiliğinden radyoya geçiyor bir daha aktif hale gelmiyor taki usb çıkartıp takana kadar iki üç parça sonra tekrar aynısını yapıyor FA ve TA kapalı yine aynı sorun ne yapmam gerekiyor

Merhaba .

Başka usb deneyin. Bende de olmuştu. Usb arızasıydı.

Sadece hayalet

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşım da 2018 FC5 Aldı...flashı takıyorum görmüyor dedi bana..gittik baktık beraber hakikaten görmüyordu araç...sonra başka pc ye taktım flash ı..flash ı biçimlendireyim dedim...biçimlendirme bölümünde FAT32 Dosya sisteminin olmadığını farkettim FLASH ta...sonra arkadaş a FAT32 işletim sistemi olan bi flash alalım sorun düzelir dedim...gittik 16 gb lık FAT32 SİSTEMLİ bir flash aldık hemen pc ye takıp garanti olsun diye tekrar FAT32 şeklinde biçimlendirdik sorunu bu şekilde çözdüm....umarım yardımcı OLUR bu yazdıklarım....iyi günler

HONDAŞK 'tır....

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
abicim usb yi inceledim usb fat32 işletim sistemi olan bir usb hala sorunu çözemedim
yardıma ihtiyacım var deli etti beni
Şöyle bi çözüm yolu deneyin flash disk i fat32 şeklinde biçimlendirin.şarkıları ingilizce karakter kullanıp isimleri büyük harf ile yazın...sonra bu flash ı başka bi araçta deneyin ( honda olursa daha iyi olur ) ve az şarkı atın örneğin 100 adet..zaten 200 den sonrasını klasör klasör atmak gerekiyor,200 adetten sonrasını görmüyor en azından benim fb7, eğer diğer araçta çalışıyor sizinde FC5 'te çalışmıyor ise ...sizin araçta bi sorun olabilir sonucuna varır sınız...sonra yetkili bayi ye yada güvendiğiniz bi kişiye baktırın...iyi Akşamlar..saygılar

Hondaşk ' tır

Geri