Uzun ve kısa farları değiştirmek garantiyi etkiler mi ?

Alp92

0
Aracınız
Başlıktada söylediğim gibi uzun ve kısa farları led veya xenon yapmayı düşünüyorum bunun garantiye bir etkisi varmıdır ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=12902]Alp92[/MENTION] bence elektrik aksaminda bi sorun olursa bunlardan dolayi ariza vermis diyerek garanti disi.tutabilirler. onun da cozumu elektrik aksamiyla alakali sorun olursa orjinal ampulleri takar oyle gidersin servise :) bende uzun kisa sis hepsi led :)

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=12902]Alp92[/MENTION] bence elektrik aksaminda bi sorun olursa bunlardan dolayi ariza vermis diyerek garanti disi.tutabilirler. onun da cozumu elektrik aksamiyla alakali sorun olursa orjinal ampulleri takar oyle gidersin servise :) bende uzun kisa sis hepsi led :)

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Haklısınız fakat, benim bakımda farklı olan bütün lambaları ve aksesuarları servis kağıdına eklemiş servis. Bişey olsa geçmişe dönüp bakarlar, amann baksınlar ne yapayım bunlar şu oldu bu oldu diyecek diye keyfimden olamam

Alp92

0
Aracınız
Haklısınız fakat, benim bakımda farklı olan bütün lambaları ve aksesuarları servis kağıdına eklemiş servis. Bişey olsa geçmişe dönüp bakarlar, amann baksınlar ne yapayım bunlar şu oldu bu oldu diyecek diye keyfimden olamam

Teşekkürler bilgi için hocam sonuna kadar haklısınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
kolay kolay bişey olucagını zannetmiyorum artık arabalar HİD sistemleri destekleyeci kablolar sayesinde kaldırıyor mesala full set bir HID kit aldınız beraberin (relay) röle gibi dengeleyici bir kablo da aldıktan sonra herhangi bir hasar vermiyor elektrik aksamına en çok ampüller patlayabilir.

Geri