Vernik atığı

Selamün aleyküm arkadaşlar malum kaput koruma ve sökülmüş verniği kaldırmış heralde bunun çözümü nedir ne yapmamız lazım kimi elleme kalsın Dior kimi vernik kimyasalları boyaya zarar veriyor Dior pasta cila felande denemedimIMG_20210428_182039.jpeg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Martı pisliği bende de aynı sıkıntıyı yaptı bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim bende..boya harici düzelmez diyen var ins oyle değildir ama

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Selamün aleyküm arkadaşlar malum kaput koruma ve sökülmüş verniği kaldırmış heralde bunun çözümü nedir ne yapmamız lazım kimi elleme kalsın Dior kimi vernik kimyasalları boyaya zarar veriyor Dior pasta cila felande denemedimEkli dosyayı görüntüle 265340

Ve aleykümselam. Geçmiş olsun.
> Vernik boyayı koruyan kılıf gibidir. Bu tarz bekleme bölgenin büyümesine neden olabilir. İnternetten izlediğim kadarıyla boya kesişme yerlerini ince zımpara sonra üstüne vernik sonra 2000 zımpara ve pasta cila ile uygulamanın faydalı olduğunu söylüyorlar.
> İkinci bir tercih lokal boya yapılır. Fakat renk tonunu iyi tutturmalılar.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun.
> Vernik boyayı koruyan kılıf gibidir. Bu tarz bekleme bölgenin büyümesine neden olabilir. İnternetten izlediğim kadarıyla boya kesişme yerlerini ince zımpara sonra üstüne vernik sonra 2000 zımpara ve pasta cila ile uygulamanın faydalı olduğunu söylüyorlar.
> İkinci bir tercih lokal boya yapılır. Fakat renk tonunu iyi tutturmalılar.

Teşekkür ederiz tam kağıtta olması canımı sıkıyor fazla büyükte değil avuç içi kadar videoyu da izledim fakat daha da berbat edebiliriz gibi sanki farklı bi bölge olsa uygulanır ama kaput işte sıkıntı gibi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkür ederiz tam kağıtta olması canımı sıkıyor fazla büyükte değil avuç içi kadar videoyu da izledim fakat daha da berbat edebiliriz gibi sanki farklı bi bölge olsa uygulanır ama kaput işte sıkıntı gibi

Temiz olsun derseniz lokal boya yapılır. Tecrübeli boya ustalarından fikir almanızı öneririm.

Geri