Vibe Optisound 8 Active.+ Pionner bypass + Ön kamera

Ynt: Vibe Optisound 8 Active.+ Pionner bypass + Ön kamera

ben bilemiycem artik; kimdir o..

:)

Smart paket benim araç. Aldığımda vardı da. Video da gösterdiğim obd2 yeni geldi. Taktım. Telefon, teyp ve obd2 nin nasıl senkronize çalıştığını anlattım. Olmadı tekrar bölümler halinde kayıt yaparım ;)

Hocam izledim tşkler cok güzel olmus paylasim ben sadece şu Obd2 sol alt taraftaki kablolu seyler mi onu çözemedim birde o olmasa sürat gostergeleri falan cikmaz mi yada neler olmaz onu anlayamadim :)

Hocam elinize saglik. Video muazzam. Navi kullanimina iliskin ve radyo kullanimi esnasinda direksiyon kontrol tuslariyla kanal degisme fln gibi videolar yayinlarsaniz cok memnun olurum sagolun. Bu cihaz baya ilgimi cekiyo cunku. Saygilar..

Tabiiki. Seve seve. Yakın zamanda yükleyeceğim. İnternette bu radyo ile ilgili türkçe kaynak yok. Onu da Ben yapmış olurum.

Hayırlı olsun. Çok güzel bir anlatım olmuş elinize sağlık.Benim bu navigasyona hiç hevesim olmamıştı, videoyu izleyince ilgimi çekmedi desem yalan olur. İndirime girmiş cihaz. :D Gece gece gıdıklıyor valla :D
http://www.hepsiburada.com/liste/pioneer-sph-da110-appradio-7-goruntu-sistemi-digicom-garantili/productDetails.aspx?productId=otaysph-da100x&categoryId=60001687#ileri#run=norecommended

Teşekkürler. Sağolun. Bakın sadece teyp'in yapabildiği pek bişey yok. (fm radio) bu bir appradio. Telefon bağladığınız zaman güzel şeyler ortaya çıkıyor. Bunu düşünerek alın.

Benim kombinasyonum ;
Pioneer sph-da100
Ipod classic 160 gb
Lg g2 32 GB
Obd2 bluetooth 2.1
Slimport kablo (telefon ile bağlantı için)

Ipod sürekli takılı. Kontağı çevirince başlıyor çalmaya. Eğer ekstra bir isteğim olursa (obd, navigasyon, fotograflari görmek, Telefon dan müzik çalmak) telefonu takıyorum.

Telefon da bluetooth açıksa hemen bağlanıyor zaten teyp ile. ( handsfree için)

Bu görüntüleri almak için telefonu bağlamak zorundasınız.

Kolçaktaki usb girşi kullanılamıyor sanırım iptal oluyor heralde? Mecburen bir ipod gibi bir playera htiyaç var sanırım?

Geri