Vites geçişleri hoşuma gitmedi

Merhaba arkadaşlar, 2018 hatchback otm dizel aldık. Vites geçişleri özellikle 1, 2, ve 3 hissediliyor. İnşallah problem değildir. Ben büyütüyor olabilirim. Kullanıcı arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Teşekkürler..

DUB-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar, 2018 hatchback otm dizel aldık. Vites geçişleri özellikle 1, 2, ve 3 hissediliyor. İnşallah problem değildir. Ben büyütüyor olabilirim. Kullanıcı arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Teşekkürler..

Bende de sedan dizel oto var, vites geçişleri 1-2-3-4 lerde eğer gaza az basıyorken değişiyorsa hissediliyor. Biraz daha fazla basarken değişirse hisssedilmiyor. Soğuklukla ilgili değil.
Bir sorun yok, endişelenmeyin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende de sedan dizel oto var, vites geçişleri 1-2-3-4 lerde eğer gaza az basıyorken değişiyorsa hissediliyor. Biraz daha fazla basarken değişirse hisssedilmiyor. Soğuklukla ilgili değil.
Bir sorun yok, endişelenmeyin

Valla hocam, arefe günü yazılım attırdım. Geçişler yumuşadı. Ancak şunu gördüm, Zf şanzıman çok konforsuz bir şanzımanmış vesselam. Hala memnun değilim. :(

Aracınız
Civic FC5 2018
Valla hocam, arefe günü yazılım attırdım. Geçişler yumuşadı. Ancak şunu gördüm, Zf şanzıman çok konforsuz bir şanzımanmış vesselam. Hala memnun değilim. :(

Evet en konforlusu değil.
Ama 9 ileri tam otomatik şanzıman premium haricinde başka araçlarda yoktu biz alırken.
Çift kavrama olanlar hissedilmiyor ama onların da sorun çıkarma ihtimali yüksek. Kavramaları 150.000’den önce bir kere kesin değişiyor. O da 5.000₺ civarı

1,2,3 ve 4 viteslerde geçişlerde ufak da olsa sarsıntı yapıyor. Daha önce bu şanzımanı hiç kullanmadım. Varsa bilgisi olan, deneyimi olan arkadaş bilgilendirebilir mi? Bir de maniaa da oturup bu araca sahip arkadaş varsa iletişime geçebilir miyiz? Şimdiden teşekkürler..

Aracınız
Civic FC5 2020
Linkteki konuyu incelemenizde fayda var.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri