vites ve klima aydinlatma isigi sorunu

Aracınız
arkadaslar Merhaba! aracima amfi kurulumu yaptiktan sonra klima vites arka aydinlatma isiklarinin yanmadigini farkettim kurulumdan sonra herhangi bi cozumunu bilen var mi daha oncesinde calisiyodu bunlar biraz arastirdigim kadariyla ufak tefek eklemelerden sonra bu isiklar sonuyormus varmi tavsiyeniz

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaslar Merhaba! aracima amfi kurulumu yaptiktan sonra klima vites arka aydinlatma isiklarinin yanmadigini farkettim kurulumdan sonra herhangi bi cozumunu bilen var mi daha oncesinde calisiyodu bunlar biraz arastirdigim kadariyla ufak tefek eklemelerden sonra bu isiklar sonuyormus varmi tavsiyeniz
Sigortayı kaydırmış olabilir misiniz? ???

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam yine en güçlü aday olarak sigorta görünüyor. Yerlerini ve sigortanın sağlam olup olmadığını kontrol edin. Eğer olmazsa ses sistemi için yaptığınız bağlantıyı off edin. Fazla akım çekiyorsa beyin elektriği kesiyor olabilir.

Aracınız
Hocam yine en güçlü aday olarak sigorta görünüyor. Yerlerini ve sigortanın sağlam olup olmadığını kontrol edin. Eğer olmazsa ses sistemi için yaptığınız bağlantıyı off edin. Fazla akım çekiyorsa beyin elektriği kesiyor olabilir.
hocam butun baglantıları sokupte denedım de fayda etmedı ambiyans aydınlatması amfi baglayan herkeste malesef o ısıklar sonmus hep. bir arkadas şase kablosu baglayınca geldıgını soylemıs ama nereye baglanıyo bulamadım

Aracınız
Civic FD6 2009
civic fk7 hocam vites arka aydınlatmaları ve klıma panelının arka aydınlatmaları
Anfi ile ne alakası var onların? sigortayı kontrol ettim diyorsunuz, birde aynı amper değere sahip sigorta ile değiştirin. Vİtes altındaki ışık tek olması lazım hadi ampul patladı desek tek patlar. Klima paneli arkasında 3-5 tane ampul var hepsnini birden patlaması çok düşük ihtimal. Kaput altında sigorta kutusu olması lazım, bakmanızı tavsiye ederim. Googleden sigorta şemasını bakayım dedim ama bulamadım.

Son düzenleme:
Aracınız
Anfi ile ne alakası var onların? sigortayı kontrol ettim diyorsunuz, birde aynı amper değere sahip sigorta ile değiştirin. Vİtes altındaki ışık tek olması lazım hadi ampul patladı desek tek patlar. Klima paneli arkasında 3-5 tane ampul var hepsnini birden patlaması çok düşük ihtimal. Kaput altında sigorta kutusu olması lazım, bakmanızı tavsiye ederim. Googleden sigorta şemasını bakayım dedim ama bulamadım.
aslinda olay aracin eksi kablo baglantilarindan harici taktigimiz seylere - alinca oluyo oda anlik olarak gosterge modulundeki rezistansi yakiyo. ambiyans aydinlatmasi falan alan arkadaslardada oluyo aynisi aslinda yapilan bi hata yok sorunum sebebi bu. gerek tr de gerekse yurt disi forumlarda bir cok kisinin basinda bu olay var. servise gonderince gosterge kontrol modulunu degistiriyolar garantiden duzeliyo ama aslinda olay o kadar buyuk bi olay degil.

Geri