VSA hakkında

Oguz6

0
Aracınız
Arkadaslar merhaba fc5 aracimda bir kaç defa aracın patinaja düştüğü halde anti patinaj sisteminin devreye girdiğini görmedim aracın patinaja düştüğünde savrulma filan yaşamadım ama sistemin devreye girmemesi dikkatimi çekti fb7 de iken sistem patinaj olduğu anda devreye giriyordu bir arıza mı var diyeceğim ama herhangi bir arıza lambası filan yanmıyor acaba fc5 in anti patinaj sistemi gecmi devreye giriyor çok fazla mı patinaj yapması gerekiyor

Arkadaslar merhaba fc5 aracimda bir kaç defa aracın patinaja düştüğü halde anti patinaj sisteminin devreye girdiğini görmedim aracın patinaja düştüğünde savrulma filan yaşamadım ama sistemin devreye girmemesi dikkatimi çekti fb7 de iken sistem patinaj olduğu anda devreye giriyordu bir arıza mı var diyeceğim ama herhangi bir arıza lambası filan yanmıyor acaba fc5 in anti patinaj sistemi gecmi devreye giriyor çok fazla mı patinaj yapması gerekiyor

Araç patinaj çekerken sağa sola savrulmuyorsa geç devereye girer fd6 aracımda mesela dümdüz kalk patinaj ile belli biryere kadar müsade ediyor sonra tutuyo ama kalkarken araç sağa sola gidiyosa zort diye tutuyo bu arada hondaların yol tutuşları iyi limitleri yüksek bende vsa nın devreye girdiğini tehlikeli durumdan kurtardığını görmemiştim ama geçen gün bi olay yaşadım arkadaşımla konusurkeb kavşağa biraz hızlı girmişim tamda orda asfalt üstünde su var araba kaydı zortt dedi çizgisine geri soktu vsa ozmaan değerini anladım eğerki orda vsa olmamış olasa büyük ihtimal biyerlere savrulacaktı

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Oguz6

0
Aracınız
Anil711 teşekkür ederim fb7 patinaja düşer düşmez devreye giriyordu lakin lastikleri pek iyi değildi fc5 de bir kaç defa patinaja dusdugum halde devreye girmedi o yüzden dikkatimi çekti

Geri