Civic FC5 VSA Tamamen Devre Dışı Bırakma

Forumdaşlar merhaba.
Kullanıcı arkadaşlara farklı bilgiler vermek amacıyla açtığım kanalımda ufak ufak içerikler üretmeye başladım. Nacizane hazırlamış olduğum videomu sizlerle paylaşıyorum.
Olumlu olumsuz yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Yorumlarınız beni bu işte daha iyiye gitmemde büyük destek olacaktır.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yeterki sen iste kral yorumlar gelir.
Gürüntü açısı dar geniş olsa daha güzel olur. Ses gayet net, biraz hızlı anlatım olmuş. Fon müzik güzel. Kamera arkasına bence gerek yok. Ek olarakta aynı parkurda Vsa'lı sürüş ile Vsa'sız sürüş yapıp dışarıdan ve içeriden karşılaştırılması yapılsa farkları çok güzel bir şekilde anlaşılırdı diye düşünüyorum. Like attım. Yoksa yeni bir youtuber mı doğuyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Yeterki sen iste kral yorumlar gelir.
Gürüntü açısı dar geniş olsa daha güzel olur. Ses gayet net, biraz hızlı anlatım olmuş. Fon müzik güzel. Kamera arkasına bence gerek yok. Ek olarakta aynı parkurda Vsa'lı sürüş ile Vsa'sız sürüş yapıp dışarıdan ve içeriden karşılaştırılması yapılsa farkları çok güzel bir şekilde anlaşılırdı diye düşünüyorum. Like attım. Yoksa yeni bir youtuber mı doğuyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Değerli yorumun için teşekkür ederim :D
? ?
Videoyu montajlarken farkettim onu işin heycanıyla telefondan çektiğimiz için yatay çekmeyi akıl edememişiz :)
Araç içi kameram arıza yaptığı içi sürüş anında video çekememiştim. Cihazı bu hafta tamir ettireceğim.
Dediğiniz gibi bir test videosunu araç içi kamerayla stabil şekilde çekebilirim sanırım. :D
Youtube için koyduğum bir hedef var. imkanlar doğrultusunda ulaşmaya çalışacağım bakalım.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Forumdaşlar merhaba.
Kullanıcı arkadaşlara farklı bilgiler vermek amacıyla açtığım kanalımda ufak ufak içerikler üretmeye başladım. Nacizane hazırlamış olduğum videomu sizlerle paylaşıyorum.
Olumlu olumsuz yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Yorumlarınız beni bu işte daha iyiye gitmemde büyük destek olacaktır.

Elinize sağlık (y)
Bence işlemi her açıdan görünecek şekilde 3 farklı kamera ile çekip birleştirsen güzel olurdu,
1 kamera sadece göstergeyi, 1 kamera Vsaya tuşunu ve fren pedalı kısmını alacak şekilde, biri de mevcut karenizde bulunacak şekilde olabilir.
Ayrıca görüntü dikey değilde yatay olsa daha güzel olur gibime geliyor.

Şöyle bir örnek ekran görüntüsü koyayım,
709FD153-E1EC-4421-BECB-9F90A9064C0E.jpeg

Son düzenleme:
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Elinize sağlık (y)
Bence işlemi her açıdan görünecek şekilde 3 farklı kamera ile çekip birleştirsen güzel olurdu,
1 kamera sadece göstergeyi, 1 kamera Vsaya tuşunu ve fren pedalı kısmını alacak şekilde, biri de mevcut karenizde bulunacak şekilde olabilir.
Ayrıca görüntü dikey değilde yatay olsa daha güzel olur gibime geliyor.
Teşekkür ederim hocam.
Yorumlarınızı dikkate alacağım. ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Teşekkür ederim hocam.
Yorumlarınızı dikkate alacağım. ?
JDM BestMotoring incelemelerindeki stilin ekran görüntüsünü üstteki mesaja koydum hocam, o tarz kare bence görsel olarak çok güzel oluyor (y)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
JDM BestMotoring incelemelerindeki stilin ekran görüntüsünü üstteki mesaja koydum hocam, o tarz kare bence görsel olarak çok güzel oluyor (y)
aynen hocam. araba kanallarını izlerken benim de çok hoşuma gidiyor o tarz görüntüler.
Kameraları alıp yerleştirip çekmesi çok sıkıntı değil de.
Montajda ses ve görüntü senkronunu kendi başıma yapabilir miyim bilmiyorum :D
Bu iş tabi ki kendimi geliştirmeden olmaz denemeden de bilinmez :D
tekrar teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
aynen hocam. araba kanallarını izlerken benim de çok hoşuma gidiyor o tarz görüntüler.
Kameraları alıp yerleştirip çekmesi çok sıkıntı değil de.
Montajda ses ve görüntü senkronunu kendi başıma yapabilir miyim bilmiyorum :D
Bu iş tabi ki kendimi geliştirmeden olmaz denemeden de bilinmez :D
tekrar teşekkür ederim değerli yorumunuz için.
Kolay gelsin hocam :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Forumdaşlar merhaba.

vay be, oldukça zormuş nasıl buldunuz hocam. gerçekten fazla kombinasyon var

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri