Vtec 2 çalıştıktan sonra gelen ses

Aracınız
Arkadaslar merhaba
Aracim 2004 vtec 2 100.000kmde . Aracimin bütün ağır bakımları yapıldı (triger vs.))Ancak bu sabah arabamı çalıştırdıktan hemen sonra 5 6 sn motordan yani tam olarak nerden geldiğini cozemedim bi ötme sesi geldi sonra kesildi . Bunu motor soğuyunca mesela eve geliyorum ertesi sabah çalistirinca ses geliyo ama sonra kesiliyo . Sizce ne olabilir ? Büyük bi sıkıntı varmıdır? Ya da bineyim mi böyle.

Teşekkürler

SM-J710GN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar merhaba
Aracim 2004 vtec 2 100.000kmde . Aracimin bütün ağır bakımları yapıldı (triger vs.))Ancak bu sabah arabamı çalıştırdıktan hemen sonra 5 6 sn motordan yani tam olarak nerden geldiğini cozemedim bi ötme sesi geldi sonra kesildi . Bunu motor soğuyunca mesela eve geliyorum ertesi sabah çalistirinca ses geliyo ama sonra kesiliyo . Sizce ne olabilir ? Büyük bi sıkıntı varmıdır? Ya da bineyim mi böyle.

Teşekkürler

SM-J710GN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bakımları yaptırdığın yere götür anlat durumu büyük ihtimal kayıştan geliyodur önemli bişey olcanı sanmam

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Genel olarak ilk çalıştırmada devam etmeyen ses pek önemli olmadığını söylerler. Videosu varsa daha iyi olur.
Eğer ağır bakım yeni yapıldı ise işcilik problemi olabilir. Göstermek için ise usta sabah kendi çalıştırmalı. İhtimal çok.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri