Vtec2 Fiyatlandırma Hakkında

Aracınız
Civic ES7 2005
Merhaba arkadaşlar.
Malumunuz 2.el piyasası aldı başını gidiyor.
Fiyatlar çok yüksek. Peki bu fiyatlardan bu araçlar satılıyor mu?
Piyasaya bakarak bende aracımı ilana koydum emsallerinin altında fiyata koydum ve arayanlara indirimde yapıyorum. Lakin henüz aracı satamadım.

Benim araç 2005 otomatik ES. Sadece sağ arka kapı saçı değişik ve 2 parça boya var.
Emsallerine bakıyorum 110-115 arası yazmışlar. Ben 103 yazdım.

Aynı ayarda LS modeline bile 95-98 arası yazmışlar.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba arkadaşlar.
Piyasaya bakarak bende aracımı ilana koydum emsallerinin altında fiyata koydum ve arayanlara indirimde yapıyorum. Lakin henüz aracı satamadım.

Benim araç 2005 otomatik ES. Sadece sağ arka kapı saçı değişik ve 2 parça boya var.

2.elde tüketiciler genel olarak ciddi bir fiyat avantajı görmedikçe yeni ve yeniye yakın araçlara yönelmek ister.
Şu anda kredi faizlerinde ciddi bir yükselme var ve kış sezonu ile birlikte araç satışları hız kesti, aracınızı yazın satışa koysaydınız daha hızlı ve istediğiniz fiyata satabilme şansınız daha yüksek olurdu.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba arkadaşlar.

Fiyatlarda çok şişirme var. Herkez birbirine bakarak benim araç daha iyi deyip fiyat yükseltiyor. Şuan piyasa durgun. Kışta etkiler. Şu siteden bir fiyat çıkarmaya çalışın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@insideman sahibinden 2005 Es, otomatik, tüplü filtre yaptım. 90 araç var. En pahalı 140 en ucuz 70 çıktı. Ortalamayı aldım 105 oluyor. Verdiğiniz fiyat normal duruyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2005
2.elde tüketiciler genel olarak ciddi bir fiyat avantajı görmedikçe yeni ve yeniye yakın araçlara yönelmek ister.
Şu anda kredi faizlerinde ciddi bir yükselme var ve kış sezonu ile birlikte araç satışları hız kesti, aracınızı yazın satışa koysaydınız daha hızlı ve istediğiniz fiyata satabilme şansınız daha yüksek olurdu.
Evet faizlerde piyasayı etkiledi.
Teşekkürler.

Geri