Vti lpg yardım bekliyorum

emral

0
Aracınız
Kardeş neden tadı çıkmasın zaten 200 km hıza çıkmıyorum. Işıklarda kalkışta lpg ile de gayet seri olacaktır. Ayrıca 3-4 yıl kullanacağım aracı nerdeyse 80000 km kullanırım yani. Aracı satamam babam beni döver ???? el mahkum lpg takılacak. Bir de şöyle düşün. 2015 model civice de Lpg takılıyor ve orijinalliği gidiyor. Bence 2015 model araca lpg takmak 10 kat daha mantıksız.
Vti motor farklı çalıştığını biliyorsun vti 4200 devirde açtığını lpg de bunu hissetmeye bilirsin zefk vermez diye düşünüyorum

Çorlu'dan selamlar

Citalari felan boyatmayin lutfen, nadir eli yuzu duzgun kalmis vti'lardan birakin oyle kalsin. LPG olmaz degil elbette olur ama keske ekonomi onceliginiz ise Vti parasina daha yuksek model bir Vtec2 alsaydiniz.
Gule gule kullanin aracinizi, temiz duruyor.

Vtec 2, fd6 ve si kullandım daha önce. Hepsi de LPG'li idi. Lpgde iken hepsi de benzinli gibi performans veriyordu. Ayrıca lpg teknolojisi 10 yıl önceki gibi değil. Yarın prins vsi2 sistemini taktırıyorum sonuçları ligdeki performansını paylaşacağım. Ayrıca vti 5500 devirde vtec açıyor. Lpg ile gayet de zevkli olacağından eminim. Daha fazla para sıfırlatmak istemediğim için lpg takıyorum.

Aracınız
Önemli olan kitin kalitesi ve o performansı karşılayıp karşılayamayacağı regulatorden enjektore ECU ya kadar bunlar karsilanmiyorsa istediğin marka model kiti taktirsan sonuç alamazsin.vsi2 karsiliyorsa tadından yenmez olmadı üst devirlerde [MENTION=194]Can[/MENTION] un da dediği gibi benzine geçiş yaptirirsiniz

Tapatalk....

Vtec 2, fd6 ve si kullandım daha önce. Hepsi de LPG'li idi. Lpgde iken hepsi de benzinli gibi performans veriyordu. Ayrıca lpg teknolojisi 10 yıl önceki gibi değil. Yarın prins vsi2 sistemini taktırıyorum sonuçları ligdeki performansını paylaşacağım. Ayrıca vti 5500 devirde vtec açıyor. Lpg ile gayet de zevkli olacağından eminim. Daha fazla para sıfırlatmak istemediğim için lpg takıyorum.

Ben de 2012 model arabama neredeyse alir almaz lpg taktirdim ve hala da lpg ile kullaniyorum. Soylemek istedigim VTI ozel ve nadir bir arac oldugu icin keske fabrika kondisyonunda kalsa. Yoksa mal sizin, eninde sonunda A'dan B'ye goturen bir tasit ve en ekonomik bicimde gitmek esas amac.

Ben de 2012 model arabama neredeyse alir almaz lpg taktirdim ve hala da lpg ile kullaniyorum. Soylemek istedigim VTI ozel ve nadir bir arac oldugu icin keske fabrika kondisyonunda kalsa. Yoksa mal sizin, eninde sonunda A'dan B'ye goturen bir tasit ve en ekonomik bicimde gitmek esas amac.

Kardeş özeli kalmamış artık aracın. Çünkü tavan hariç her tarafı boyalı. Km olmuş 200000. Tek esprisi 5500 de vtec açması olmuş. Yüksek hızlara gelmiyor zaten benim bu araç Anlamadığım bir dengesizlik var araçta. Dediğim gibi aracı aile aracı olarak kullanacağım. Bence her araç özeldir. Şimdi araç adam gibi gitse doğru düzgün yol tutsa Dediğiniz doğru. Bu aracı 4 yıl kullanacağım en az ve 100.000 km daha yapacağım herhalde. Eee neden lpg takmayayım ki. Vti in özelliği kalmamış en azından benim aracın.

Aracınız
Yarin takılıyor sanırım LPG detayları paylaşır [MENTION=669]civicer[/MENTION]

Tapatalk....

Yarin takılıyor sanırım LPG detayları paylaşır [MENTION=669]civicer[/MENTION]

Tapatalk....

İnşallah lpg yarın takılacak arkadaşlar. Aracın tüm özellikleri göz önünde buşundurulacak lpg takılırken. Yarın 60 km sürüp deneyeceğim ve km de kaç Kuruş yakmış paylaşırım.

Arkadaşlar bugün vti aracıma prins vsi2 lpg sistemi takıldı. Aracı 35 km kullandım ve lpg performansı benzinle aynı. Şu anda çok ama çok memnunum. Yakında 100 kmde ortalama 100 km HIZLA kaç lt lpg yaktığını belirtirim burada. Aklından vti aracına lpg taktırmak geçen varsa boşuna vakit kaybetmesin.
Bu arada aracım lpgde son derece sorunsuz bir şekilde vtec açıyor. Süper oldu.

Son düzenleme:
Geri