Vur Kaç Vakası

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu ülkede ambulansa yol vermeyen bilerek önünü kesen insanlar gelip bu otoparklarda böyle sürtüyor vuruyor araca böyle insanlık olmaz olsun. Neyse sağlığınıza bir şey olmamış hallolur yapılır canınızı sıkmayın geçmiş olsun.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Civic FC5 2017
geçmiş olsun. benimde başıma önceki aracımda böyle bi hadise gelmiştir. sigortacıma sormuştum. aracı kıpırdatmadan fotoğraflarını çekip trafik polisine tutanak tutturmamı söylemişti. öylede yaptım. trafik polisi geldi tutanak tuttu, tutanağı biz mahalle karakoluna göndeririz dediler. 3-4 gün sonra karakola göndermişler tutanağı, karakolda da şikayette bulundum. polis araştırıp bulmaya çalışacağız çarpan kişiyi dedi ama aradıklarını zannetmiyorum. daha sonra ben kendi çabalarımla sokak sokak güvenlik kameralarını inceleyip çarpan aracı buldum karakola bildirdim. vatandaşı polis çağırmış ifadesini almış, suçunu kabul etmiş, hakimde takipsizlik vermiş. tabi ben çarpanı arayıp bulmam uzun sürmüştü bu arada aracımıda kaskodan yaptırmıştım. hazar çok fazlam olmadığı için hasarsızlığı bozmamış kasko. tabi sonradan çarpan aracın sigortasından rücu etti mi bilemiyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Fuluvar Geçmiş olsun, vurup kaçana yapılacak yorum çok ama burası yeri değil.

Geri