Civic ES7 Xenon far vs led far

Beyaz Led Ampul vs XeNoN Ampul vs Led Xenon

• Xenon

Oy: 2 33.3%
  • Led ampul

Oy: 4 66.7%
  • Led xenon

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
Aracınız
Civic ES7 2006
Açıkçası o kısmın aydınlatmayı hissedilir derecede etkileyeceğini zannetmiyorum.
Farları dış ve içten temizletip akabinde güzel bir ampül kullanımıyla ışık gücünü verim alabileceğiniz düzeyde arttırabilirsiniz düşüncesindeyim.
Çok saol Hocam bende öyle tahmin ediyordum içimden.. ancak dıştan temizleniyor onu biliyorum da ic temizliğini nasıl yapacaklar cami mi söküyorlar

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Çok saol Hocam bende öyle tahmin ediyordum içimden.. ancak dıştan temizleniyor onu biliyorum da ic temizliğini nasıl yapacaklar cami mi söküyorlar
Camı sökende var, mıknatısla içerisine temizlik bezi yerleştirip temizleyende var.
Farın yaşı itibariyle içerisinde toz birikebileceğini düşündüğüm için iç temizlik önerdim, belki sadece dış temizlikte yetebilir.
Bu nedenle öncelikle farın dış temizliğini yaptırıp şeffaf kaliteli bir filmle kaplatın ve ampülü değiştirin. Sonrasında bu şekilde bir süre deneyin, sadece dış temizlikle istediğiniz verimi alamazsanız daha profesyonel uygulama yapan yerlerde iç temizliği de deneyebilirsiniz.

Aracınız
Civic ES7 2006
Camı sökende var, mıknatısla içerisine temizlik bezi yerleştirip temizleyende var.
Farın yaşı itibariyle içerisinde toz birikebileceğini düşündüğüm için iç temizlik önerdim, belki sadece dış temizlikte yetebilir.
Bu nedenle öncelikle farın dış temizliğini yaptırıp şeffaf kaliteli bir filmle kaplatın ve ampülü değiştirin. Sonrasında bu şekilde bir süre deneyin, sadece dış temizlikle istediğiniz verimi alamazsanız daha profesyonel uygulama yapan yerlerde iç temizliği de deneyebilirsiniz.
Tamamdır hocam çok sağol ampullerim de geldi zaten.farlari temizletip uzunlara da şimşek etkili led xenon tamamdır. :)

Ekli dosyalar

• 1617791481899576519148156935746.jpg
    1617791481899576519148156935746.jpg
    127.8 KB · Görüntüleme: 23
Aracınız
Civic ES7 2006
Hocam uzunlara da bi Fiyat performans led ampul önerir misin şimşek etkili. Aklımda photon acorn var ama şimşek.etkisi yazmıyor üstünde önerebileceğin var mı marka model

Geri